Karadeniz Pet

Yeni Muhabbet Kuşum

Murat KARAYILAN

Onursal Üye
Komşumuz Bana az önce bir muhabbet kuşu hediye etti çok sevindim.cinsiyeti dişi kızışmış herhalde ceresine bakılırsa.ırkı ve kaç aylıkdır sizce yorumlarınız bekliyorum kafesim küçük ama büyük bir tane alacam yanına eş almayı düşünüyorum siz ne nedersiniz?çok yabani elini uzattığın an ısırıyor.
.

Yardım edecek kimse yokmu

Anlaşabileceği bir eş olursa kısa sürede yumurta vereceğe benziyor. çehre kahverengileşmiş.

aynen öyle bakalım inşallah.
ırkı ve yaşı hakkında yorumlarınızı bekliyoruz

ırkını bilmiyorum ama 12 aylıktan büyük olabilir

Ya bu kuş sanki doğal ortamında alınmış gibi kafesini temizleyen kadar kanatmadık bir yerimi bırakmadı yarın yavru bir kuşla takas etmeyi düşünüyorum erkek bir kuşla konuşturmak istiyorum

Kuşunuz çok güzel. Kızışmış kuşunuz yanına bir eş alın. Ayrıca aynalığı çıkarın size alışmaz. Ayriyetten tünek alın ama tahta olsun. plastik önermiyorum. Erkek aldığınız zaman yuvalıkta alın.

Kus yavru digil ama baya kızışmıs sana ikk geldigindede boylemiydi cere si ??

baya kızışmış git bi erkek al yakın zamanda yavru alırsın ama bak kesin söylemiyorum erkekle anlaşırsa

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar ben yarın yada bir gün yavru muhabbet kuşu alacam erkek bununla takas edecem.erkek muhabbeti konuşturmak istiyorum.sultan ve muhabbet kuşu besledim yavruda aldım hepsinden hevesimi aldım.kendime bir tane yavru erkek muhabbet alıp onunla ilgilenecem

maşallah kus saglıklı görünüyor. 1 yasını gecmiş gibi.

Ankara da yavru kuş satan kişilerin bu dişiyi almasını öneririm

Geri