Karadeniz Pet

Yeni muhabbet kuşum

prensesallora

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar birkaç gün önce erkek diye aldığım muhabbet kuşumun resimlerini atmıştım tüm yorumlar dişi olduğu yönündeydi. Bugün kuşu aldığım yerden değiştirdim bu da yeni kuşum 1 aylık erkek dendi birde cinsi hollanda umarım doğrudur. Maşallah ilk günden elime de geldi :)
100_2223.JPG
100_2226.JPG
100_2230.JPG
100_2229.JPG
100_2223.JPG
100_2226.JPG
100_2230.JPG
100_2229.JPG
.Fotoğrafları flaşlı çektim normalde ceresi daha koyu mavi.

Teşekkür ederim sağolun birde cinsiyet ve cinsi hakkında bilginiz varsa yorum alabilirim :)
benim kuş da erkek sanıyordum dişi çıktı ama ceresi beyazdı, bu erkek ve çok güzel Maşallah. İnternette eğitim videoları var, onlardan bakarsanız kısa zamanda eğitirsiniz, benim dişiyi ben iade edemedim, kıyamadım, şimdi 3 kuşla devam ediyorum :)

benim kuş da erkek sanıyordum dişi çıktı ama ceresi beyazdı, bu erkek ve çok güzel Maşallah. İnternette eğitim videoları var, onlardan bakarsanız kısa zamanda eğitirsiniz, benim dişiyi ben iade edemedim, kıyamadım, şimdi 3 kuşla devam ediyorum :)
Teşekkür ederim bende vicdanen rahatsız olacağımı düşünmüştüm ama kuş hem çok küçüktü hem de diğer kuşların olduğu kafese konulunca mutlu olduğunu görünce rahatladım inşallah iyi biri sahiplenir :)

Flaşsız bikaç fotoğraf atarmısınız

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah erkek

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teşekkür ederim :)
Yüzde yüz dışı bence ışık yanıltmıyorsa :) bu petshopculari dövmek gerek :D burun delik etrafı beyaz erkek istiyorsanız petshopcuya sormayın gidin tüm ceresi pembe veya mor olan bi kusu alın burun delikleri etrafi beyaz olmasin şimdi bakın Kusunuz ceresi böyle pembe ise erkek ama fotoğraflarda öyle gözükmüyor
brDv7G.png
bu kus erkek ve burun deliği etrafı beyaz degil

Son düzenleme:
geçen aldığım kuşum dişiydi evet ama bunun dişi olması çok şaşırtır flaşlı ve flaşsız resmi var ve ceresinde burun delikleri çevresi mavi alt taraflarda koyu mavi
Yok dışı bence size erkek muhabbet kusu fotoğrafı gösterdim:) mavi de olsa burun deliği etrafi onemli

sağ taraftaki televizyon ışığı mor göstermiş tv kapatın normal ev ışığıyla çekin
burun deliklerinin ertarfı beyaz değil ama mavi ben canlı gördüğüm için söylüyorum akşam olduğu için böyle görünmüş olabilir yarın gün ışığıyla tekrar çeker atarım (oradaki televizyon değil yalnız kapı)

burun deliklerinin ertarfı beyaz değil ama mavi ben canlı gördüğüm için söylüyorum akşam olduğu için böyle görünmüş olabilir yarın gün ışığıyla tekrar çeker atarım (oradaki televizyon değil yalnız kapı)
Yok bu kus dışı kapıyı biliyorum sağdan ışık geliyor odada tv yok mu :D kuşun sağ tarafı ışık almış istediği kadar flash olsun ilk fotoğraflar yüzde yüz dışı benim kuşum da flashli çekim hiç öyle burun deligi etrafibeyaz cikmiyo

Yok bu kus dışı kapıyı biliyorum sağdan ışık geliyor odada tv yok mu :D kuşun sağ tarafı ışık almış istediği kadar flash olsun ilk fotoğraflar yüzde yüz dışı benim kuşum da flashli çekim hiç öyle burun deligi etrafibeyaz cikmiyo
son iki resim tv olmayan odada çekildi bu arada kuş henüz bir aylık hatta gagasının en uç kısmı bile siyah henüz
100_2236.JPG
100_2237.JPG

Geri