Karadeniz Pet

Yeni muhabbet kuşum

teşekkür ederim inşallah yanılıyorsunuzdur umarım başka yorumlarda gelir kafam çok karıştı
İnşallah burun deliği etrafı onemli dediğim gibi flashli fotoğraflar zaten yüzde yüz dışı bende flashli çekiyorum bazen ama erkek erkektir her zaman ama son çektiğiniz normal fotoğraflarda da dışı gözüküyor bakalım başka yorumlarda gelir elbet :)

İnşallah burun deliği etrafı onemli dediğim gibi flashli fotoğraflar zaten yüzde yüz dışı bende flashli çekiyorum bazen ama erkek erkektir her zaman ama son çektiğiniz normal fotoğraflarda da dışı gözüküyor bakalım başka yorumlarda gelir elbet :)
bakın bu geri verdiğim kuş burun deliklerinin etrafının beyaz olduğu çok belli ama yeni getirdiğim kuş benim canlı şekilde gördüğüm burun deliklerinin içi kırmızı etrafı mavi alt kısımları ise koyu mavi inşallah erkektir ben görmek istediğimi görmüyorumdur.
100_2205.JPG

bakın bu geri verdiğim kuş burun deliklerinin etrafının beyaz olduğu çok belli ama yeni getirdiğim kuş benim canlı şekilde gördüğüm burun deliklerinin içi kırmızı etrafı mavi alt kısımları ise koyu mavi inşallah erkektir ben görmek istediğimi görmüyorumdur.Ekli dosyayı görüntüle 9301
Aynen bu daha belirgin bi dışı o zaman erkektir ama fotoğrafta dışı yani size attığım fotoya bakın o fotodaki gibi her tarafı mor ise cerenin tamam erkektir :) benim attığım flashli foto burun deliği etrafı bile mor

ilk resimde flaş farklı göstermiş ama sonraki resimlere göre erkek ama 1 aylık olduğunu sanmıyorum

erkek o kesin ama 1 aylık değil. neredeyse 2 aylık gibi duruyor.
haklı olabilirsiniz bana öyle dediler satıcılar da çok önemli değil yalnız kuş çok ürkek nereye koyarsam hiç kıpırdamadan öyle saatlerce kalıyor yemeği bile elimden yedirmesen yemiyor

haklı olabilirsiniz bana öyle dediler satıcılar da çok önemli değil yalnız kuş çok ürkek nereye koyarsam hiç kıpırdamadan öyle saatlerce kalıyor yemeği bile elimden yedirmesen yemiyor

kuş çok küçük ve henüz çok yeni. size alışması için zaman tanıyın. siz yemek yedirmeseniz de o bir şekilde yer merak etmeyin. ben de ilk başlarda çok takip ediyordum günlerce su içmediğini filan düşünmeye başlamıştım. odaya kamera kurdum artık paranoyadan :) ben yokken su içtiğini gördüm. ilk başlarda bulunduğu ortam güven vermiyor bu nedenle alışmaları için zaman gerekiyor. güvenini kırmadan yaklaşın avucunuza almayın asla. zamanla size alışacaktır. benim ki de tepemden inmiyor bazen bıktırıyor :)

ya benımkıde buna benzıyo dişi dediler :) çok şaşkınım şuan :) :)

Geri