Karadeniz Pet

yeni PVC kafesim

Hayırlı olsun

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok özürdileyerek bu led ışıklandırmayı nasıl yaptığınızı paylaşabilirmisiniz? Ben parça parça halinde bulamadım. Hep şerit var ve paralel katlar arası nasıl bağlayabilirim?
Teşekkürler.

yeni PVC kafesim kuşları yeni koydum daha tam alışamadılar ama inşallah zamanla güzel yavrular verecekler :cool:

Bu kafeslerin yuvalik girislerinde kapi varmi yoksa surekli açıkmı duruyor?.yani istedigimizde yuvalik kismini iptal edebiliyormuyuz?

Tavadaki nedir mısır granülümü? Kafesin tekerlek opsiyonuda var. Sizce gerek varmı?

Mobilden gönderildi.

Çok özürdileyerek bu led ışıklandırmayı nasıl yaptığınızı paylaşabilirmisiniz? Ben parça parça halinde bulamadım. Hep şerit var ve paralel katlar arası nasıl bağlayabilirim?
Teşekkürler.

Şerit ledler istenilen ölçülerde kesilebilir.Üzerinde makas izi olan yerden kesilirler. Kafesin enine göre şerit led kesildikten sonra + ve - uçlarına kablo lehimlenir. Kafes kaç katlı ise o kadar düzenek hazırlanır. Daha sonra lehimlenen + uçlar birleştirilir.Aynısı - uçlar içinde yapılır. Birleştirilen bu uçlar adaptörden gelen + ve - uçlara bağlanır.

Tavadaki nedir mısır granülümü? Kafesin tekerlek opsiyonuda var. Sizce gerek varmı?

tavadakini petshop kedi kumu diye satıyordu zeloit kum gibi geldi bana kilosu 2 tl den aldım 2 kilo 3 kafese yettide arttı bile daha öncede kullanmıştım işe yarıyor baya.Tekerlek alacağınız kat sayısına göre işe yarayabilir ben 3 gözlü aldım taşımak gerekirse tek başıma taşıyabiliyorum ama göz sayısı fazla olursa taşımak sıkıntı olur o zaman tekerlek işe yarayabilir.

Geri