Karadeniz Pet

Yeni pvc salmam geldi sonun da:)

Burak BİLGİN

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu en sonun kafama göre pvc salma aldım.
çok yer gezdim ama bu salma kadar kalitelisini bulamadım ekstradan suluk ilaçlık ve ya kumluk ,yemlik tüneklik ben istemeden geldi fiyatıda bu kaliteye göre cok uygun 420 tl ye aldım bütün arkadaşlara tavsiye ederim telleri takmadım daha:)
ydoGja.jpg

9XqYW3.jpg

YPWdR6.jpg

teşekkürler OĞUZ ABİ...
BST PROFESYONEL KUŞ KAFESİ..

sağolun arkadaşlar gerçekten çok hoşuma gitti hepinize teşekkürler..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:02 -->-> Daha önceki mesaj 22:01 --

doru levent abi ben yanlış söledim box kafes:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 22:02 --

sağol kadir daha iyisi senin olsun işallah:)

arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu en sonun kafama göre pvc salma aldım.
çok yer gezdim ama bu salma kadar kalitelisini bulamadım ekstradan suluk ilaçlık ve ya kumluk ,yemlik tüneklik ben istemeden geldi fiyatıda bu kaliteye göre cok uygun 420 tl ye aldım bütün arkadaşlara tavsiye ederim telleri takmadım daha:)
ydoGja.jpg

9XqYW3.jpg

YPWdR6.jpg

teşekkürler OĞUZ ABİ...
BST PROFESYONEL KUŞ KAFESİ..

kaç para verdiniz çok merak ettim ?

420 tl verdim cem istanbulun bi ucundan bi ucuna arabasıyla getirdi kargo yok bide yem korumalık filan var yuvalıklarda havalandırması da var yani artıları var kafesin ..en önemlisi kalın pvc sağa sola çarpmakla parçalanmaz..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:09 -->-> Daha önceki mesaj 22:08 --

nasıl sence fiat.kafesci osmanın imalatanesi bizim eve cok yakın gittim baktım düz modeller 500,600 fiyat istiyor 2 el var 400 lira 8 li yuvalık filan yok

420 tl verdim cem istanbulun bi ucundan bi ucuna arabasıyla getirdi kargo yok bide yem korumalık filan var yuvalıklarda havalandırması da var yani artıları var kafesin ..en önemlisi kalın pvc sağa sola çarpmakla parçalanmaz..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:09 -->-> Daha önceki mesaj 22:08 --

nasıl sence fiat.kafesci osmanın imalatanesi bizim eve cok yakın gittim baktım düz modeller 500,600 fiyat istiyor 2 el var 400 lira 8 li yuvalık filan yok

hayırlı olsun ama ben karşıyım böyle şeylere biraz :) kendim yapma taraftarıyım ama gerçekten güzel

ya bende cok karşıyım ama iş olarak hiç zamanım yok yoğun çalısıyorum malesef

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanman dileğiyle.

yok yaa ne parası amelelik bizimki 5 aydır box alcam alamadım daha yeni aldım:)

Hayırlı olsun :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hayırlı Olsun. Almışken keşke 8 li olanı nı alsaydın. Pek fiyat farkı yoktu sanırım

Hayırı olsun birde kuşlar içindeyken görelim...

yok be kardeşim ne parası 6 ;7 ay bekledim :)

Hayırlı olsun gerçekten güzel kafes yakında yavruda alırsınız inşallah :)