Karadeniz Pet

Yeni yaptığım salma

Bilal KURDDAN

Paylaşımcı Üye
james jumbo nickli arkadastan gördüğüm örnek ile yaptıgım yeni salma 100*50 cım ölçülerinde

maliyet : 10 tl tel örgü ve vida parası , profillere para vermedim öntel ve tava elimde vardı

http://i.hizliresim.com/7mA77W.jpg

Cok guzel olmus bide yuksek bi yere koyabilme imkanin varsa daha iyi olur

Salma güzel olmuş, ayrıca;

7mA77W.jpg

harika olmus be hocam nasıl yaptın bunu anlamadım :D

Çok güzel olmuş, ağırlığı ne kadar tahmini olarak?

5-6 kg arası

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:36 -->-> Daha önceki mesaj 19:34 --

Çok güzel olmuş, ağırlığı ne kadar tahmini olarak?

harika olmus be hocam nasıl yaptın bunu anlamadım :D

anlamıyacak bir şey yok yasincim sadece el becerisi :)

Hayırlı olsun hocam gayet güzel olmuş eline sağlık.

çok güzel olmuş en ıyı olanı kendin üretmek ama zaman sıkıntım var yapamıyorum:)
eline sağlık hayırllı olur işallah..

harbi güzel olmus elinize sağlık.

Allaha şükür pederin ustaligi var :) söyledim hazin yapicaz söz verdi :D saol abi fikir için

çok güzel olmuş en ıyı olanı kendin üretmek ama zaman sıkıntım var yapamıyorum:)
eline sağlık hayırllı olur işallah..

hocam memleket neresi ? Ev üretimi derken box kafestemi üretim yapıyosun evde

istanbuldayım evet box kafese geçtim yeni çiftane vardı çok pisleniyor dıye box yaptırdım.en iyisi çiftane ama..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

yanlış anlaşıldı galiba kafes değil kuş üretiyorum.kafes için söledim en iyisi kendin yapmak diye bişeler üretmek güzel demek istedim ben box u hazır aldım keşke zamanım olsa da kendim uraşa bilsem manasın da dedim :)

istanbuldayım evet box kafese geçtim yeni çiftane vardı çok pisleniyor dıye box yaptırdım.en iyisi çiftane ama..

yakın bir ildeysen yavru almak istemiştim o yüzden sordum.bende box düşünüyorum şuan çifthane kullanyorum.box kafes neden memnun değilsin ?

ben beşinci katta apartman dairesin de oturuyorum küçük bi odayı kuşlara ayırdım çok pisleniyor diye kafesleri kaldırdım mecburiyrtten olduç fakat en sağlıklı ve güzel üretim seninki gibi çiftanede oluyor bı bi gerçek. istanbul da olsaydın kuş verir dim benim kuşlarım sağlıklı ve temiz ortam da yetişiyor yerler parke koskocaman petek var yanların da ben nasıl evde rahatsam onlarda öle :)

ben beşinci katta apartman dairesin de oturuyorum küçük bi odayı kuşlara ayırdım çok pisleniyor diye kafesleri kaldırdım mecburiyrtten olduç fakat en sağlıklı ve güzel üretim seninki gibi çiftanede oluyor bı bi gerçek. istanbul da olsaydın kuş verir dim benim kuşlarım sağlıklı ve temiz ortam da yetişiyor yerler parke koskocaman petek var yanların da ben nasıl evde rahatsam onlarda öle :)

o kuşların güzel olacagını bildiğim için sordum bende zaten amasya-sivas-yozgat falan olsaydı hemen alırdım bi yavru :)

sağol teşekkür ettim işallah aldığın her kuş hayırlı çıkar allah gönlüne göre versin kardeşim

Geri