Karadeniz Pet

Yeni Yarışmamız Haziran'da

eğitim üzerine olması en mantıklı ggörünüyor. diğer yarışmada dereceye girdim ama hediyeyi almak nasip olmamıştı.

Kuşu eğitimli olan var eğitimsiz olan var. Bence geçen ki yarışmayla aynı formatta olsun...

benim muhabbet kuşum yok ama 2 tane sultan yavrum var birisiyle yarışmaya katılsam resmini çekip yollasam.

mesela ;
en güzel dişi kuş yarışması...
en güzel erkek kuş yarışması...
en güzel anne kuş veya baba kuş yarışması ( tabiki yavrularıyla beraber çekilmiş fotoğrafları olacak )
en güzel yavru kuş yarışması...
en güzel kafes ve kafes dizaynı yarışması...
gibi...
seçenekler çoğaltılabilir " adı güzel " kardeşim...:)

+++++++++++

Hediyeler gerçekten çok güzel.Herkese şimdiden başarılar :)

Fotoğraflar Hazır... Yarışmayı Bekliyoruz.

Değerli üyelerimiz yarışma tarihinde revizyona gidildi. Tekrar bilgilendirme yapılacaktır. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkürler. Beklediğinize değecek cinsten bir yarışma olacak hiç şüpheniz olmasın :) Daha yüklü hediyeler dağıtma gayesindeyiz bu yüzden biraz gecikme olacak kusurumuza bakmayın lütfen.

Değerli üyelerimiz yarışma tarihinde revizyona gidildi. Tekrar bilgilendirme yapılacaktır. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkürler. Beklediğinize değecek cinsten bir yarışma olacak hiç şüpheniz olmasın :) Daha yüklü hediyeler dağıtma gayesindeyiz bu yüzden biraz gecikme olacak kusurumuza bakmayın lütfen.

Teşekürler Bilgi İçin... Bekliyoruz...

Geri