Karadeniz Pet

Yeni yavru kuşum nasıl

Volkan VAROL

Yeni Üye
2 Yıl aradan sonra tekrar bir muhabbet kuşu aldım arkadaşlar..mutluyum...Ben dayanamam kesin buna bir eş alırım smileki şu an küçük sanırım bir iki ay sonra bir eş alsam olur sanırım...Kuşum nasıl arkadaşlar sanırım erkek ve kırık bir ırk yorumalrınızı bekliyorum...

2rxv3h4.jpg

amcyee.jpg

2 3 aylık bişey erkek yerli ve orta şekerli bi kuş

üretici arkadaş kırık dedi ama bilemiyorum tabi aslında daha once yerlı besledım ıki tane ve yerlıye pek benzemıyor ?

Kuşunuz çok güzel bir erkek Maşallah.
Ancak henüz 1-3 aylık yani eş almanız sakıncalı olabilir.Eş için 8 ayı doldurmasını
beklerseniz daha sağlıklı olur.

Seymen kardeşim Öncelikle forum kuralları gereği isim-soyisim olarak değişirsen daha iyi olur.
Arkadaşlarımızında dediği gibi kuşunu 2-3 aylık civarı erkek eğer yanına eş almak istiyorsanız 2 aylık bir dişi olabilir hem 5-6 ay sonra çiftleşmeye uygun olurlar.Bu arada Mustafa bey bence bu aylarda alsın kuşları hem gecmısı bellı olur cunkü 8 ay sonra alabılecegın kusun gecmısını bılmıyorsun

İsim değişikliğini yapamadım ama? Ayrıca; Acaba bu kuşa eş olarak jumbo bir dişi alsam yavrular nasıl olur ve eş tutar mı?

Kuşunuz daha yavru biraz büyüsün keyfini çıkarın. Eş almayı sonra konuşuruz.

5-6 aylık gibi olunca eş almayı düşünüyorum...Şu an kafeste tek tünek var ve hiç bir oyuncak felan yok...Tünek siparişi verdim ıkı tane taksam yeterlı olur mu? kafes 35x40 büyük bir kafes sayılır...elimi sokmuyorum çok rahatsız etmıyorum 15-20 gün çıkarmayacağım...yavru olduğu için sanırım çok uyuyor :)

Kuşunuz kırık ve 2 aylık civarı bir erkek. Çok da yakışıklı :)
2 tünek olsun ve salıncak takabilirsiniz. Ayrıca 4 aylıkken eş alabilirsiniz sorun olmaz :)

kuş bence gayet iri ve yerli değil..maşallah güzel bir çek yavru..

Geri