petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni yavru kuşum nasıl

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Volkan VAROL tarafından 10 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Volkan VAROL

Beğenileri:
    3
    2 Yıl aradan sonra tekrar bir muhabbet kuşu aldım arkadaşlar..mutluyum...Ben dayanamam kesin buna bir eş alırım smileki şu an küçük sanırım bir iki ay sonra bir eş alsam olur sanırım...Kuşum nasıl arkadaşlar sanırım erkek ve kırık bir ırk yorumalrınızı bekliyorum...

2. Lütfi ÖZER

2 3 aylık bişey erkek yerli ve orta şekerli bi kuş

3. Volkan VAROL

Beğenileri:
    3
    üretici arkadaş kırık dedi ama bilemiyorum tabi aslında daha once yerlı besledım ıki tane ve yerlıye pek benzemıyor ?

4. Mustafa Karaer

Kuşunuz çok güzel bir erkek Maşallah.
    Ancak henüz 1-3 aylık yani eş almanız sakıncalı olabilir.Eş için 8 ayı doldurmasını
    beklerseniz daha sağlıklı olur.

5. Furkan oruc

Seymen kardeşim Öncelikle forum kuralları gereği isim-soyisim olarak değişirsen daha iyi olur.
    Arkadaşlarımızında dediği gibi kuşunu 2-3 aylık civarı erkek eğer yanına eş almak istiyorsanız 2 aylık bir dişi olabilir hem 5-6 ay sonra çiftleşmeye uygun olurlar.Bu arada Mustafa bey bence bu aylarda alsın kuşları hem gecmısı bellı olur cunkü 8 ay sonra alabılecegın kusun gecmısını bılmıyorsun

6. Volkan VAROL

Beğenileri:
    3
    İsim değişikliğini yapamadım ama? Ayrıca; Acaba bu kuşa eş olarak jumbo bir dişi alsam yavrular nasıl olur ve eş tutar mı?

7. Engin DERİM

Kuşunuz daha yavru biraz büyüsün keyfini çıkarın. Eş almayı sonra konuşuruz.

8. Volkan VAROL

Beğenileri:
    3
    5-6 aylık gibi olunca eş almayı düşünüyorum...Şu an kafeste tek tünek var ve hiç bir oyuncak felan yok...Tünek siparişi verdim ıkı tane taksam yeterlı olur mu? kafes 35x40 büyük bir kafes sayılır...elimi sokmuyorum çok rahatsız etmıyorum 15-20 gün çıkarmayacağım...yavru olduğu için sanırım çok uyuyor :)

9. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Kuşunuz kırık ve 2 aylık civarı bir erkek. Çok da yakışıklı :)
    2 tünek olsun ve salıncak takabilirsiniz. Ayrıca 4 aylıkken eş alabilirsiniz sorun olmaz :)

10. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    kuş bence gayet iri ve yerli değil..maşallah güzel bir çek yavru..

Sayfayı Paylaş