Karadeniz Pet

Yeni Yavrular

ustam yine herzamanki gibi çok güzel yavrular çıkmış .. maşallah ALLAH nazarlardan saklasın..Albinolar çok güzel değerlendir derim onları satma abi :)

Sağolasın, daha önceden ayırmıştım bir albino 4,5 aylık oldu.
bu kuşlardan olan albinoyu da ayırıp senden aldığım kuşun yanına eş yapmayı düşünüyorum, gerçi diğer albinoyla çifthanede duruyorlar senin kerata yaşı küçük olmasına rağmen sürekli sıkıştırıyo:D

Abi maşallah benim yavruları alan hep şikayetçi :) 3. aydan sonra yanında duran kim varsa tehlikeli davranışlar sergiliyorlar :)

Abi maşallah benim yavruları alan hep şikayetçi :) 3. aydan sonra yanında duran kim varsa tehlikeli davranışlar sergiliyorlar :)

kaç aylık oldu senin yavru 3 aylık oldu mu?
Bizim kızda pek şikayetçi değil:D ikiz gibiler sürekli birbirlerini kaşımalar biri nereye giderse öbürüde hemen oraya gidiyor.

3 aylık olmuştur abi ..3 ay daha sabret o zaman :)

Abi valla kendi yavrularım adına konuşmak gerekirse genelde ben kendime yavrudan eş yaptığım kuşları 6. 7. aydan sonra ilk yavrularını alıyorum..aslında bu iyi bir durum değil kimsenin en az 10 aylık altında yavrulatmasını istemem ama ben beceremiyorum sabredemiyorum yanyana koyduğum andada iş bitmiş oluyor :)

Abi valla kendi yavrularım adına konuşmak gerekirse genelde ben kendime yavrudan eş yaptığım kuşları 6. 7. aydan sonra ilk yavrularını alıyorum..aslında bu iyi bir durum değil kimsenin en az 10 aylık altında yavrulatmasını istemem ama ben beceremiyorum sabredemiyorum yanyana koyduğum andada iş bitmiş oluyor :)

Valla şimdi yuva taksam iş bitirecek keratalar.

yok abi şimdilik yinede sen sabret 3 ay daha :)

yok abi sen zaten şuan eşe atsan dahi çiftleşme olsa bile yavru olmaz malesef ..azdaha beklemeliyiz ki daha sağlıklı üretim olabilsin..

gerçi bizde kime ne öğretiyorsak :)

saygılar..

eyvallah abi saolasın ALLAH razı olsun..Hep birlikte dahada güzel paylaşımlarla dahada ileriye ilerleyeceğiz..

dayıoğlu maşallah döktürmüşsün yine benimkilerde binumara yok tüye falan girdiler hele çiftin biri yumurtaları yuvadan atmış ayırdım dinleniyolar.

Ali abi sende de bi şanssızlık var gidiyor :( o kadar kuş alıyorsun masraf yapıyorsun hiçbirşeyden kaçmıyorsun ama sonuç sansına hep olumsuz oluyor..inşallah sana da şans güler bigün be abim..

Maşallah bizim kuşlarda çıkacak 1-1.5 ay sonra inş bi albino çıkar :D

Herbirinin maşallahı var .benim de dişim albino, erkek parçalı mavili beyazlı şimdiye kadar 14 yavruları oldu 11 tanesi mavi beyazlı, 3 tanesi hafif mavili beyaz baskın çıktı. 1 tane bile albino yavru alamadım. Ah bi albino erkek yavrum olsa çok yakışıklı oluyorlar :)

Arkadaşlar herkese teşekkürler iyi dilekleri için, darısı sizlere. benim her kuluçkada çıkıyor albino, hiç erkek çıkmadı hepsi dişiydi yanılmıyorsam albinoların %90'ı dişi oluyor.
Ali abi sende bi şanssızlık var, bundan sonra kendi yavrularımızdan sana çift yapalım.