petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni yem yeni sorunlar...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Şevval MERAL tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Şevval MERAL

arkadaşlar kuşlarım limon ve mavişi alalı 4 ay civarı oldu 3 aydır vitakraft australian kullanıyorum dün yemleri bitti bugün almaya gittiğimde vitakraft yoktu adamda bana en güzeli quik kabuksuz yem dedi eski kullandığım yem kabukluydu şimdi sorun şu mama kabına konuyor kafasını aşağı eğiyor başka yem olduğunu anlayıp tüneğe geri konuyor 3-4 kere yaptı bunu yemi mi beğenmedi acaba ne yapmam lazım?? :confused: :confused:
    Teşekkürler :)

2. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Kabuksuz yem, yem kıramayan kuşlar için kullanılır genellikle, siz kuşlarınıza kabuklu yem almalısınız.

3. Şevval MERAL

Yemezler mi zaten az var

4. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Benim kuşlar da kabuksuz yem yemediler. Daha temiz olur diye düşünmüştüm ama aç kaldılar yine yemediler.

5. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    witte molen, versele laga, natural king, kiki, tropifit en olmadı mavi boncuk alın. Diğerlerini önermiyorum

Sayfayı Paylaş