petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yer Değiştirme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Aytekin DOĞAN tarafından 28 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Özellikle tecrübeli arkadaşlardan bir şey öğrenmek istiyorum.
    Benim çift kuşum yaklaşık 7 aydır birlikteler ve %100 eş tuttular. Hatta tahminimce yaklaşık bir ay önce dişi kuş tüm yumurta belirtilerini gösterdi ama yumurtlamadı, çünkü benim ev pek müsait değil o yüzden kuşlar strese giriyor.

Benim sorum, boş bir ev var (ev sahipleri köyde 2-3 ay gelmezler) kuşlarımı oraya götürsem 2 günde bir yem ve sularını değiştirmeye gitsem bence orda yumurtlarlar yavrular çıkınca kafesi tekrar kendi evime getirsem sorun olur mu? özellikle yavrulara bakmama gibi.

2. Mustafa Demir

Bence stres altına girebilirler o ev çok yakınsa ve hiç sarsamadan götürürseniz bence pek bir sorum olmaz....

3. Tezcan GÜMÜŞ

Kuşlar yeni eve alışana kadar adamlar evlerine gelir hiç yapma

4. Mete Aytun AYDIN

Öyle birşey yapma. Dişi yumurtlasa bile eve getirince üstüne yatmaz ya da kırar. Yavrular çıkmış olsa beslemez. Aynı şey benim basima geldi. Poposunda yumurtasi olan bir cift aldim. Eve getirdim 3 gun sonra disi yumurtladi ama üstüne yatmadı zaten başka da yumurta yapmadı. Halen eve alismalarini bekliyorum :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu kafes yeri değiştirme

,
  2. muhabbet kuşu yer değişikliği

,
  3. muhabbet kuşum yerini degistirince oldu

,
  4. muhabbet kuşu yer değiştirme