Karadeniz Pet

Yorumlarınızı bekliyorum. Saygılar.

emreborucu

Yeni Üye
Bugün yavru bir muhabbet kuşu aldım. cinsiyeti ve türü ile ilgili düşünceleriniz nelerdir acaba? aldıgım yer erkek oldugunu ve yaklaşık iki aylık oldugunu söyledi. umarım doğrudur:)
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

hoşbulduk. teşekkr ederim yorumunz için. aldığım yerdeki arkadaş fanatik bir gs taraftarı bir iki fotograf çekmek için boyamış. :)) peki türü hakkında yorum yapabilirmisinz?

teşekkürler.

hoşbulduk. teşekkr ederim yorumunz için. aldığım yerdeki arkadaş fanatik bir gs taraftarı bir iki fotograf çekmek için boyamış. :)) peki türü hakkında yorum yapabilirmisinz?

O fanatik sen olmayasin kafes kirmizi kuş sari :)

Yerli bir kuş. Maşallah çok sevimli ve erkek. :D

Kuşunuz yerli

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

kuş erkek ve yerli boyda fakat ithal kuşlardan yurt dışından ital gelen kuşları boyuyorlar böyle nedenini bende bilmiyorum ama çok rastladım buna

Bence kafesi almadan bir danışsaydın buraya bu boyalilar yerine 5 10 TL fazla verip pirinç kafes alsaydın daha sağlıklı olurdu hatta tek kuşa bakmayı düşünüyorsan 140 150 TL bütçen varsa hagen vision s01 aladabilirdin muhteşem bir.kafes tek sorunu yuvalik takilmiyor

Kuşunuz yerli 2 aylık civarı bir erkek maşaallah güle güle besleyip büyütün

Yurt dışından getirilenler o renkte boyanır.Yalan söylemişler sana

hiç duymamıştım ithal kuş olayını. haklısınız doğru olabilr.

Genellikle Pakistan cinsi muhabbet kuşlarını boyalı bir şekilde satıyorlar ama bu diğer arkadaşların da dediği gibi yerli cins.

Geri