petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yorumlarınızı bekliyorum..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve İbrahimKÖK tarafından 4 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. İbrahimKÖK

İbrahimKÖK New Member

Beğenileri:
    0
    Albinomun cinsinin erkek olduğunu öğrenince dişiyi koydum yanına :) İnşallah eş tutar ve sağlıklı yavrular alırım.

Tavsiyeleriniz ve yorumlarınız benim için önemlidir. Şimdiden teşekkürler :)[​IMG]

2. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
  3. Ahmet Fidan

Beğenileri:
    0
    Kuslarınız guzel masallah bunlardan super yavrular cıkar

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Maşaallah güzel çift bereketli üretimler olsun inşaallah

5. İbrahimKÖK

İbrahimKÖK New Member

Beğenileri:
    0
    Tam bir fikrim yok ama galiba kızışmamış. Şuan kızıştırıcı yem, ballı çubuk yem veriyorum. Beklemekteyim :)

6. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    Ins yavru alırsınız

7. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Ballı çubuk vermeyin, zararlı kuşlara. Kimyasal kullanarak yapılıyor. Onun yerine dal darı verebilirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:12 -->-> Daha önceki mesaj 01:12 --

Maaşallah kuşlarınıza...

8. İbrahimKÖK

İbrahimKÖK New Member

Beğenileri:
    0

Zararlı olduğu hakkında hiç bir fikrim yoktu. Çok teşekkür ederim uyardığınız için yarın ilk işim dal darı almak olacak. :)

9. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    Maşallah hayırlı üretimler

10. can gülerer

can gülerer New Member

Beğenileri:
    0
    resimde albino dediğiniz kuşunuzun gözü siyah gibi gözüküyor bildiğim kadarıyla siyah göz albino değilde koyu renkli düz renk ya da çift faktör dedikleri oluyor albino kırmızı gözlü olur

11. İbrahimKÖK

İbrahimKÖK New Member

Beğenileri:
    0
    Fotoğrafta gözleri belli olmamış :) Altta ki fotoğraflarda belli. Sizi ikna edebileceğini düşünüyorum :))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:08 -->-> Daha önceki mesaj 10:27 --

Bir de üstadlarım yavru alabilirsem aldığım yavruların içinden lutino çıkma ihtimali var mıdır?

12. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    gözler kırmızı ama beyaz turkuaz karışık renkler var.bildiğim kadarıyla albinolar sırf beyaz renkte olur ve gözleri kırmızı olur.ustalar bi baksın merak ettim bende.

13. İbrahimKÖK

İbrahimKÖK New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam o renkler sadece fotoğrafı flashlı çektiğim zaman çıkıyor. Yoksa güçlü bir ışık olmadığı zaman çıkmıyor.

14. can gülerer

can gülerer New Member

Beğenileri:
    0
    albino diyosanız albinordur amacım sizi yalancı çıkarmak değildi bu renk kuşların türleri karıştırılabiliyor :cool:

15. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Maşaallah güzel çift bereketli üretimler olsun inşaallah

16. berkecan ince

Beğenileri:
    10
    Kuşların gerçekten çok güzel maşşallah diyelim.....

17. Bozo-27

Bozo-27 Member

Beğenileri:
    1
    Yavru aldın da yavrunun ne renk çıkacağını soruyorsun.:D Yalnız dikkatimi dişiniz çekti , bana hasta gibi geldi , ve de tünekte ki duruşu yanlış 3 parmağı da ön tarafa bakıyor her zaman mı öyle yapıyor. Tek resmini çekerseniz hasta olup olmadığını kontrol edelim.

18. İbrahimKÖK

İbrahimKÖK New Member

Beğenileri:
    0
    Ben amacınız o anlamında demedim yanlış anlaşıldıysam affola kusura bakmayın. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:45 -->-> Daha önceki mesaj 09:39 --

Aah ah öyle heveslendim ki bi yavru alabilmek için :) İnşallah hevesim kursağımda kalmaz. :) Dişi şuan bu şekilde duruyor tünekte, yeni çektim fotoğrafları İnşallah hasta değildir..

19. ugur67

ugur67 Member

Beğenileri:
    0
    tam emin olmamakla birlikte bana dişi erkekten daha olgun yaş itibariyle daha büyük gibi geldi erkek daha yavru. inşallah eş tutar ve istediğiniz gibi yavru almaya başlarsınız..

20. Bozo-27

Bozo-27 Member

Beğenileri:
    1
    Kendimce size bir kaç bilgi vermek istiyorum , yavru almak istiyorsanız kafesinizin orta bölmesini takın ve kuşlara daha dar bir alan bırakın . 2. olarak tünekler sanki dişiye biraz kalın , onları el yordamıyla yontabilirseniz yontun . 3. yuvanızın kapısı çok geniş , erkek sürekli içeri girmeye çalışır hava sirkülasyonu da çok olur dişi rahatsız olur kuluçkada => değiştirme imkanınız varsa değiştirin. Dişinin gagası biraz uzun , gaga taşı alırsanız kendisi yontup düzeltir. Yaşta hiç sıkıntı olmaz , erkek her türlü çiftleşir bu dişiyle. :D Mama yapmayı da ihmal etmeyin.

Sayfayı Paylaş