petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yorumlayın lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve barris22 tarafından 22 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. barris22

barris22 New Member

Beğenileri:
    0
    ben bir tane daha kuş alacam daha sonra yanına eş alcam sizce dişiyimi önce alıyım erkeğimi ne önerisiniz?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Erkeğin önce alınıp ortama alışık olması dişi geldiğinde ona kolay hakimiyet kurmasını sağlar.

3. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Kesinlikle önce erkek alın kafese ve yerine alışsın sonrada yanına dişi alın

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Eğer üretim düşünüyorsanız kesinlikle disi alın kuş yalnız kalıp kizisacak ve 5 6 ay sonra erkeği aldın mi tamamdır

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Bence önce erkeği de alsanız dişiyi de alsanız önemli olan eş alacağınız zaman kendi eşlerini seçme imkanını sağlamak. Bu şekilde kısa zamanda sonuca varılır.

6. murat37

murat37 New Member

Beğenileri:
    0
    Ben olsam hiç düşünmeden erkeği alırdım 1 hafta flan ortama alışınca petshop a götürün dişisini kendisi seçsin benim düşncem bu yanlış düşünüyosam kusura bakmayın

Sayfayı Paylaş