petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yulaf ve ishal ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ılhan gürol tarafından 21 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. ılhan gürol

Beğenileri:
    2
    bir kere vermiştim kuşlarıma ishal oldular ama aynı zamanda hiç kullanmadığım marka bir vitaminde vermiştim ishali vitamin yaptı diye düşündüm dün gene 1 er yemlik koydum kafeslere sıcak tutuyo diye okumuştum gene ishal acaba yulafın fazlası ishal yapabilirmi çok severek yiyolar vermeye devammı edeyim keseyimmi yulafı ayrıca yulaf faydalımı yoksa normal yem yeselerde aynı kapıyamı çıkar (sıcak tutması ve tüy dökümünde faydalı diye okumuştum sitenizde )

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Yulaf olmazsa olmaz bir yem değil. İshal yapmaması gerek. Ayrıca yanlış biliyorsun. Yulaf serin tutar. Tüy değişiminde faydalıdır. Yemliğin içine bir çay kaşığı koyabilirsin.

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Levent Abi'nin de dediği yulaf sıcak değil, serin tutar. O sebepten tüy değişimlerinde tavsiye edilir.

Sayfayı Paylaş