Karadeniz Pet

Yumurta Dolu mu Boş mu

fikir ayriliklari olustu ne yapmam lazim yardim lutfen kafam karisti

fikir ayriliklari olustu ne yapmam lazim yardim lutfen kafam karisti

P_20180401_202529.jpg

P_20180401_202442.jpg
3ü farkli yumurtalar resimleri bu sekilde ve İlk konuyu acarken attigim fotograftaki yumurta hangisi bilmiyorum.

En son yumurtanın 21günü doldurmasını bekleyin bence.

Tesekkurler yorumlar icin. Diger ikisi ne durumda Allah icin bekledigim tek aciklayici cevap bu. Fikirler farklidir saygim var ama sadece bu ymurtalari ne yapmam lazim dolu mu ölü mü boş mu ne bu

Şuan yuvada 3 yumurta mı var?
Ben senin yerinde olsan 1inin boş olduguna emin olsam bile almazdım. Ben yumurtalara bakınca dolu görüyorum çünkü. Çıkacak yavrular olacak. Çıkmayacak da olursa o yumurta yavrular bebekken yardımcı olur. Yaslanmaları için. O yüzden hiç birini alma derim. Zararı olmaz. Zaten kimse kesin emin olamıyor dimi?
Ben inanoyorum çıkıcak onlar. Bir şey yapma. Günlerinin tamamlanmasını bekle. Günleri geçerde hiç biri çıkmazsa o zman alırsın. Şuan erken

6 yumurta var 1i kesin bos ampul gibi parliyor 2 tane damarli 3 tanede foto gibiler. 2 arkadas foto paylasmami istedigi icin durumu aktardim. Tesekkur ederim yorum icin, beklemekten baska birsey yapmak kalmiyor haklisiniz. Sadece yumurta hastalik birsey uretmesinde gerisi Allah'ın takdiri nasip bekleyip gorcez

yumuyrtanın üçündeyken bişi olmaz diye düşünüyorum :) bekleyın evet. daha sonra güzel haberlerınızı beklıyoruz

Ve bugun itibariyle hamd olsun bir yavru cikti. Ayin kacina ait yumurta bilmiyorum ama. Cok mutlu edici duygu ve Allah yavru bekleyen isteyen arkadaslarada nasip etsin.

Evet son yumurta bozulmuş gibi duruyor ancak almayın kalsın yuvada

Içinde canlı.olan yumurtalar kan akışı olduğundan dolayı zaten ışık tutulduğunda kırmızı tonunda olur yavru çıkmaya yaklaştıkça bu kırmızılık gider koyuluk olur boş yumurta zaten sapsarı gözükür içinde yavru olan ama gelişimini tamamlamamış yumurta ise ışıkta bir kısmı siyah diğer tarafı da şeffaf gibi bulanık olur bunları anlamak için baya.bir yumurtaya bakmak gerekir ki tecrübe kazanmak için bir yorumu arkadaş yapmış zaten siz ilk ve son yumurtanın tarihini alin yada yumurtalara numara verin 18 21 günü dolduran yumurtaya gerekirse nazikçe elle mudahele edebilirsiniz numara vermek istemezseniz son yumurtanin 21 günü doldurmasını bekleyin

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yumurtayı atmayın. Bırakın bir müddet daha kalsın. Yanılabilir canlıyı öldürebiliriz.
Boş yumurta bir zarar vermez yuvada ki yavrulara. Ezilmelerini önler.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi