Karadeniz Pet

Yumurta dolu mu?

Onur0804

Meraklı Üye

Yumurtayı bugün yaptı, yumurta döllenmiş mi? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Kuş üzerine yatmaya başladıktan 6-7 gün sonra bakın damarlı bi doku gözüküyorsa yumurta doludur

Bu kadarda birşey bilmeden,arastırmadan çift kus sahibi olmamak lazım...

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bazı yorumları kaldırdım. Aşağılayıcı , küçük düşürücü söylemlerden vazgeçin.. Sonra vay efendim’e dönmesin iş..

Bu kadarda birşey bilmeden,arastırmadan çift kus sahibi olmamak lazım...

Bundan önce defalarca yavru aldığım kuşlarım oldu. Yumurta sıkışmasından, eşi kaçan takımın yavrularınıda araştırma ve videolarla allaha şükür büyüttüm. Bu güne kadar 10 günden aşağı yumurta kontrolü yapmadım fakat farklı bir forumda ilk günlerden döllenip döllenmediğini anlaşılabileceğini yazıldığını gördüm ve kafam karıştı. Bu konuda net bilgim olmadığı için forumdaki abi ve kardeşlerimden fikir almak için bu konuyu açtım. Doğrusunuda yaptım. Bilmemek değil doğrusunu öğrenmemek ayıp derler.

Bunun dışında yardımcı olmak veya bunun dışında hiç mesaj yazmamak yerine boş yargılamalar içinde olanlar, hobi olarak en iyi şekilde yapmaya çalıştığım bu işi yapmam veya yapmamam konusunda kendini karar merci olarak görenleri hadlerini bilmeye davet ediyorum.

Bundan önce defalarca yavru aldığım kuşlarım oldu. Yumurta sıkışmasından, eşi kaçan takımın yavrularınıda araştırma ve videolarla allaha şükür büyüttüm. Bu güne kadar 10 günden aşağı yumurta kontrolü yapmadım fakat farklı bir forumda ilk günlerden döllenip döllenmediğini anlaşılabileceğini yazıldığını gördüm ve kafam karıştı. Bu konuda net bilgim olmadığı için forumdaki abi ve kardeşlerimden fikir almak için bu konuyu açtım. Doğrusunuda yaptım. Bilmemek değil doğrusunu öğrenmemek ayıp derler.

Bunun dışında yardımcı olmak veya bunun dışında hiç mesaj yazmamak yerine boş yargılamalar içinde olanlar, hobi olarak en iyi şekilde yapmaya çalıştığım bu işi yapmam veya yapmamam konusunda kendini karar merci olarak görenleri hadlerini bilmeye davet ediyorum.
Sen ne yaptın ne yapmadın onu biz bilemeyiz..Sordugun soruyla akla kus profesörü olduğun mu gelecekti ? :)

bırak dişi yatsın üstüne sonra birgün dişi yuvaa değilken flaş tut amarsı yapı varsa dolu demektir