petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtadaki kusum ölüyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Umut SON tarafından 14 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaalar kusum cok fazla tuy dokuyor uzun uzun ve yumurtalarin ustune oturmuyor tunekte kabarik bir sekilde durmus gozleri kapali ishal deil olurse yumurtalar bosa gidicek yardim Lutfen

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Büyük ihtimalle kuşun tüye girmiş ve yumurtaların üzerine de yatmayacak. Sen kuşunu kurtarmaya bak bence, yumurtalardan önce. Kuşuna banyo ver, yulaf ver. İshalse pirinç lapası ver. Mama takviyesi yap. Geçmiş olsun.

3. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Tesekkurler ama sanki nefes alamiyor agzi acik yulaf verdim bilac verdim insllah duzelir

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Üşütmüş olabilir. Sıcak tutmaya çalış. Suluğuna limon damlat. Pirinç lapası ver. Aspur ver. Tekrar geçmiş olsun.

5. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Hepinize Tesekkurler kurtaramadim

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Çok geçmiş olsun üzüldüm bence tıkanma vardı o yüzden o haldeydi mevzu tüye girmek değildi kuluckadaki kuş zaten tüy döker

Sayfayı Paylaş