petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtalar bos cıktı hepsı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ens tarafından 24 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. ens

ens Guest

ugun yumurtaların hepsını kırdım ve hepsı boş çıktı sarısı kurumuştu içinde hatta belkı cıkar dıye 25 gun son yumurtayı beklettım halıylen ötekıler daha cok beklemiş oldu.sorum su kuslarımdan bırı kısır olabılır mı pekı ben bunu nasıl anlarım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:01 -->-> Daha önceki mesaj 20:34 --

helal olsun kımse cevap yazmamıs saolun bence bu forumun en buyuk sorunuda bu bu kadar buyuk bır forum nasılda boyle olur

2. Mana

Mana Guest

ilk yumurtlamasıysa boş çıkabiliyormuş yumurtalar yalnız 2. ve 3. yumurtlamalarda düzelme oluyormuş. o yüzden kısır değildir fakat tutmamışta olabilir zayıf olduğundan.

3. Gökhan KARAALİ

Konu asagi kaydigi icin ustte gorunmemis olabilir.

Kuslarin ilk kuluckasiysa boyle olabiliyor. Yumurtalarla ilgilendiyseniz ustune yatmamislardir. 2 saat yatmasa yumurtalar ölür

4. ens

ens Guest

2, yumurtlaması ama ilk yumurtlamada hepsını kırmıstı bunda ıse neredeyse ustunden kalkmadı

5. Mana

Mana Guest

yumurtalar tutmamış olabilir yani yeterli olmamış olabilir çiftleşmede döllenme

6. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    yazık yuvayı biraz kaldır hayvan dinlensin tahminen hayvan 2 aydır yumurtanın üstünde oturuyor

7. ens

ens Guest

herkese tesekkurler

Sayfayı Paylaş