petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtalar bos cıktı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ens tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. ens

ens Guest

kusumun yumurtası bos cıktı acaba sebebı kusumun kanat tuylerının olmaması olabılır mı yanı yumurtayı ısıtamamasından olabılırmı kanatların bazıları yarısı eksık dıyebılırım

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

ilk defa çifleşiyorsa normal miş dostum...

3. ens

ens Guest

bu 3. ama hepsı bos cıktı hiç yavru alamadım zaten ılk yumurtlamada kendi kırdı 2. yere yaptı catlaktı simdi uzun bır ara sonra yılbası gecesi bidaha yaptı bu sefer 3 yumurta verdi bugun 20. gunu ılk yumurtanın bende dedim acaba kanadı yok ısıtamadımı

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kuşlar size alişkin degilse ve cok rahatsiz ediyorsanız kıra bilir . dostum.

5. ens

ens Guest

yoo cok alıskın hatta bıtanesı dısısı konusuyor

6. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

korkutmak da istemem belki kuşlardan biri kısır olabilir dostum.

7. ens

ens Guest

benımde aklıma o geldı ama ikisininde cerelerınden kızısmıs gorunuyorlar

8. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

herşey olabilir dostum bilmem birde kuşlari degişirin. kizgin çift alabilirsiniz mesela...

Sayfayı Paylaş