Karadeniz Pet

yumurtlama sorunu

mücahitejderha

Meraklı Üye
Arkadaslar Merhaba. Ben kuslarimi 10 gün önce 2 defa ciftlesirken gördüm ki ben kuslari.oplam gunluk 1-2 saat ancak goruyorum yani buyuk ihtimal başka zamanlarda ciftlesmislerdir ama halen yumurtlamadi hatta yumurtlamayi gectim ne kuyrugu nede kanadi düstü sadece arada yivaliga girip kemiriyor o kadar. Bu neden olabilir???
Kuslarimin bu 2.kulckasi daha önce yavru aldim kısır falan degil yani.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:34 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

Kimsenin bilgisi yok mu??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:55 -->-> Daha önceki mesaj 18:34 --

Güncelllllllllllllllllll

O kadar günde yumurtlamış yemiş olabilir rhtsz olduysa yapabilir

Yedigini zannetmiyorum yemis olsa yuvada bi parcada olsa kalir heralde yada yumurtanin icinin aktigi yerde iz kalir heralde hiç bişey yok. Ve kuslarinda sadece her gün yemini suyunu degistiriyorum o kadar başka bişey yok yani başka neden olabilir ki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:38 -->-> Daha önceki mesaj 22:08 --

@Levent ACAR
Abi bu konuyla ilgili senin bi bilgin var mı neden olabilir

Benimde aynı şekilde çiftleşme oldu 3 gün önce dişinin dışkısı büyüdü poposu hafif şişti ama yumurta çıkmadı sorun ne çözemedim :(

İlk Önce Kuşunuzun Resmini Çekip Atın Derim Birde Biz bakalım Öyle Hadi Bastım Ha Yumurtla Olmaz Bu Kuşlarda Sabırla Beklemelisin Mama Yap ver Ne bilim Fazla Rahatsız olmasın Ama Herşeyden önce Sabır lazım Arkadaşım..

Göktug abi 3 aydır çiftleşmelerini bekliyorum çiftleşme oldu ama yumurta yok. Normalde kaç günde çıkar yumurta abi ?

2 çiftleşip yumurtlamazlar biraz zaman geciciek bide yuvalığı kemirmesi yumurtanın geldiğine işarettir

Göktug abi 3 aydır çiftleşmelerini bekliyorum çiftleşme oldu ama yumurta yok. Normalde kaç günde çıkar yumurta abi ?
Akif Öncelikle Kuşunu Görmemiz lazım ki sana daha net bi bilgi verelim kuyruk düştümü dişi yuvada vakit geçiriyor mu poposunda şişlik varmı değişir ama benim kuşlarım çiftleştikten en geç 2 hafta sonra yumurta veriyor acemi ise bekliyorum taby 1 veya 2 ay dediğim gibi sen genede mama ver az az nijer ver sonra izlemede kal ve sabırla bekle hayırlı üretimler

Ben mama veriyorum haftada 2 gün rahatsizetiyorum vs ama dedigim gibi yani 10gun oldu kuyrugu kanadi dahi hoc dusmedi sadece gunde bir defa yuvaya giriyor o kadar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:50 -->-> Daha önceki mesaj 23:10 --

Fikri olan yok mu ya :)

Mücahit sen Bi foto Çekermisin Kardeşim Birde biz gözleyelim Kuşları

Geri