Karadeniz Pet

Yumurtlamak üzere olan dişim(sanırım) :)

maşallah kuşlarınıza

Hergun kontrol ediyorum dişim şımarık değil yavaşça açiyorum yuvaligi yavaşça çıkiyor yuvanin agzinda bekliyor kapatinca hemen girip yatiyor. Yumurtayi geri altina koydum yatti ama bakalm. Bide daha gençler ve ilk yumurtalari boş cikma ihtimali. Kizismalari icin nijer tohumu verdim 2 3 gunde 1 havuc yumurta verdim. ama en onemlisi kafesini rahatsiz edilmicek bir odaya aldim. Bence en buyuk etken bu rahatsiz edilmek istemiyorlar.

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu da hamile mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:25 -->-> Daha önceki mesaj 15:23 --

photo.php
hamile mi

Maşallah kusum 2gunde 1 ayni saatlerde toplam 6 yumurta yapti ve ilk 4 u dolu son 2daha belli degil. Sorum şu bu yavrular 2gun arayla cikcak kursak sütü işi yalan olcak sanirim. Bu durumda ben ne gibi bi katki saglayablrm duzenli yuvalik kontrolu ve mama disinda?

Maşallah kusum 2gunde 1 ayni saatlerde toplam 6 yumurta yapti ve ilk 4 u dolu son 2daha belli degil. Sorum şu bu yavrular 2gun arayla cikcak kursak sütü işi yalan olcak sanirim. Bu durumda ben ne gibi bi katki saglayablrm duzenli yuvalik kontrolu ve mama disinda?

mama takviyesini 2 günde bir yapabilirsiniz, erkeğin işini baya bi kolaylaştırıyor.. başka birşey yapmanıza gerek yok şimdilik.

Ben gunluk yaparim diyordum ama 3.4.yavruda cikinca gunluk yaparm ozaman

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:30 -->-> Daha önceki mesaj 13:16 --

ugura7y8.jpg

4u2emy2a.jpg

haty4u3u.jpg

İlk yumurta kirildi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:33 -->-> Daha önceki mesaj 15:30 --

Ama yavrunun kursagi bos umarim kisa zamanda beslrr :)

Maşallah :)

Annenin rengi cok tatliymis allah saglikli bol yavrular nasip etsin allah anali babali buyutsun :)

Darısı benim çiftlerin başına :) mama yemekten şiştiler daha yuvalığı gören yok. Yuvalıktayken kendini bile sevdiriyor benim ilk yumurtamda dişi kapağı açtığım gibi neredeyse dövecekti :) Sağlıklı büyürler inşallah diğer yumurtalarda çıkar.

Yeme dustuklerinde almistim ikisinide onun etkisi var sanirim disim sorun yapmiyor :)) annelik yakisti guzellesti :)) besleme isinide yapmislar masallah :))

maşallah ya kaçıncı ayları kuşların seninle bu nijer tohumunu nerden bulurum havucla rendeleyp verıcem degilmi

maşallah ya kaçıncı ayları kuşların seninle bu nijer tohumunu nerden bulurum havucla rendeleyp verıcem degilmi

İstanbul'da oturuyorsanız, elimdeki nijerin bir kısmını petshoplardan cok daha uyguna verebilirim.. Kuşlarıma göre çok fazla almışım ben.

Ben yemlerine doktum mamaya degil.mama sadece havuc yumurta verdim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:15 -->-> Daha önceki mesaj 18:14 --

Disiyi ocak 20de erkekte subat 10da falan ortalama

Ben yemlerine doktum mamaya degil.mama sadece havuc yumurta verdim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:15 -->-> Daha önceki mesaj 18:14 --

Disiyi ocak 20de erkekte subat 10da falan ortalama

aldıgınızda ne kadardı bende subat 4 de dısıyı aldım erkegı 2 ay sonra

Yeni yeme dusmuslerdi 35,40 gunluktu en fazla

Geri