Karadeniz Pet

yumurtlamiyor {resimli}

yusufkral

Onursal Üye
586Aq5.jpg
[/url][/IMG] arkadaşlar yumurtlamiyor erkekd zorla ustuje cikip ciftlesiyor20-30sn ama yumurtlamiyor kisirmi degistirsemmi kitamiyorumda amam.nasil bir bakim yapayim haftalik prograam verseniz yada kisirmi bi yardim edin
lk5ojk.jpg
[/url][/IMG]

q4Ogb5.jpg
[/url][/IMG]

yPZyk0.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:50 -->-> Daha önceki mesaj 20:30 --

...............

Adaş ortam hazırlanırsa inşaallah çiftleşir bu işin başı sabır 3 ay 5 ay hatta yumurtlasın diye 7 ay beklediğim kuşlar oldu benim kuşa güveniiyorsan bekleyeceksin erkek ister zorla çıksın ister başka türlü. Çiftleşmeden bile yumurtlar dişi. Bu arada kuşu eline alman strese sokar hele bir de sanırım ayaklarını tutuyorsun

Adaş ne ayaklardan tutmas ben kıyamama ona
...hele basilIarı foto atmak icin bezle tutunca kıcik oluyorum ben mi sorla tutcam .... Kuş ele geliyor .ele gelince direk icine pisip kafasini sevdirmeye calisiyor

Ooo çok iyiymiş ben yanlış gördüm demekki hakkını Helal Et maşallah böyle bir güzellik verilir mi tabiki de kiyilamaz

Yumurtlamwsını istiyorum ... Nasıl kızişyiririm ...nasıl bir beslenme yapayım haftalik

Normal yemini suyunu ve 3 günde 5 günde 1 de yumurta maması verdin mi işlem tamamdır adaş en önemlisi rahatsız etmemek kendini huzurlu hissetmesi

Adaş dişi yem yemiyor yem kirmqyı unutacak diye korkuyoruum...erkek herdakika yem kusuyor erkeke birsey olrmu ... Kursak dolup taşana kadar besliyor yetmiyo hemen asaya inip yem yiyip disiye kusuyor ....disi yem kirmayi unuturmu

Ciftlesiyorlar amq yumurtlamoyor 1aydir boyle ciftlesip yumurtlamıyor

Yok adaş unutmaz sen erkeğe iyi bak yemini suyunu eksik etme yeter

Son düzenleme:
hayırıısıyla yumurtlarlar ıns

Yumurtlarmi yoksa bir disi alayım erkegee ....

Böyle bir dişi de bende var. Çiftleşiyor yuvalıktan çıkmıyor ama yumurta yok. Ben bir çare bulamadım bir arkadaşa verdim kuşu. O bir sonuca ulaşır İnşallah.

Nasıl tünemiş öyle elinize. Çok tatlı maşallah.

Ewet,.,..........

,............

Yok erkek derin kus o kus iste eegisik birsey

Geri