petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvadan yumurta atma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak BİLGİN tarafından 25 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar jumboda 5 adet yumurta var 1 tanesini yuvadan atmış neden yapar detaylı bilgisi olan..

2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
  3. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    bakmadım dısardaydım yeni atmış galiba sıcaktı başka yerli takımın altına kaydırdım yumurtayı ..
    yarın bı bakarım dolumu boşmu diye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:00 -->-> Daha önceki mesaj 23:59 --

neden yapar genç takım cünkü çözemedim

4. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Yumurta döneminde çok dengesiz olabiliyorlar, nedenini tam olarak bilmek çok zor bence. Siz bi kontrol edin yumurtayı.

5. Ahmet Behçet
    Gizli

telefonun flasını acarak bakabılırsınız yumurtada yavrunun damarları gözükür doluysa.

6. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    zaten doluysa bile günü vardı daha oluşmamıştır vakit kaybetmedim attım yumurtayı başka takımın altına yarına kadar ısınsın kuş yatsın sabah bi bakarım benim endişem öbür yumurtalarıda atması

Sayfayı Paylaş