Karadeniz Pet

Yuvalık talaş problemi

Kaan189

Yeni Üye
Merhaba, dişi kuşumun kanatları yavaş yavaş düşmeye başladı. Bu ara yuvalıkla diğer zamanlara göre daha ilgili. Yuvalığın girişini ve içini sürekli gagalıyo. Ben yuvalığa bir avuç hamster talaşı koymuştum. İlk başlarda kenarlara itiyordu. Şimdi talaşları dışarı atmaya başladı, kalan talaşı gene yuvalığın içinde kenarlara itiyo ortasını boş bırakıyor. Ben tekrar talaş koymalımıyım içeriye çünkü baya azaltmış talaşı. Birde köşelere itmesi iyi bir şey mi ortaya yumurtlarsa kırılmasın yumurtalar ? Şimdiden teşekkürler iyi günler.

Son düzenleme:
Siz hiç müdahale etmeyin.
Dişi kendine göre ayarlar içersini.

siz müdahale etmeyin o gereğini yapar istedi gibi yuvasını hazırlayacak. sadece yavrular çıkmaya başladığında temizliğe dikkat edin yumurtaların tamamı cıkana kadar dokunmayın

O işini bilir artık talas eklemeyin maşallah

Benim kusumda talaslari atti . Telas edecek bi durum yok o onun yuvası ve o isini bilir

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı durum bende de oldu. Dişi bir kısmını attı kalanını bir kenara topladı hiç müdahale etmedim şuan 4. yumurta geldi. Sizde bırakın kendi haline nasıl istiyorsa öyle yapsın. Hayırlı olsun.

Şimdilik talaş eklemeyin. Yumurta geldikten sonra talaş koyarsanız dışarı atmayacaktır.

Geri