petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalikda delik acildi :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mert Yildirim tarafından 19 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    disi kusum 3.cu kuluckasi ve 2 yumurtsi var dun gece o kadar kmirmiski yuvada giris kapisi kadar bir delik acmis ortada hemde sorun su ben simdi lik bantla idare ediyorum ama degistirmem sart yoksa yumurtalar dusecek. arkadaslar o yuvanin icindeki pislikleri yeni aldigim yuvaligin icine doksem ayni boyda ayni uzunlukda ayni yerde yeni bir yuvalik alsam girermi disi ??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:39 -->-> Daha önceki mesaj 21:38 --

yani yatarmi kuluckaya hala

2. Onur TEKİN

Yumurtalar çıkana kadar idare edin bence yatmaz. Delik yere dışarıdan takviye yapıp yamayın orayı.

3. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    bilmiyorum disi kus bir ayagini oraya geciriyor band kopuyor en azindan orayi kapatacak guclu bir malzeme lazim idare edecek. onerecek olan varmi ?

4. Onur TEKİN

Oraya göre bi sunta parçası işinizi görür.

5. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    Tm tskrler.

Sayfayı Paylaş