Karadeniz Pet

Yuvalıkla ilgili sorum var

murataydın

Paylaşımcı Üye
merhaba arkadaşlar . bugun plastik folluk alacaktım kuşlarıma
temizlenmesi daha kolay oldugunu defalarca okudum . ve yavrulugu ölcmeye gitdigimde
ecük şaşırdım cunku hep 20*20*18 gibi ölcüler var . benım yuvalık ise 18*12*14 gibi degişik bir ölcüsü var :S ve kuşun giriş cıkıs yaptıgı delikle yavrulugun tabanı arasında max. 3 cm mesafe var . sorum şu

kusum yumurtladıgında ( pek umudum yok ama ) o 3 cm mesafeden yavrular düşermi ?
yavrulugun ebatları bana cook kucuk geldi sizce degiştirmelimiyim yeterlimidir ?

şimdiden yorumlar icin teşekkür ederim .

Plastik folluklu yuvalık kullanmaya karar verdiyseniz (bence de en uygunu plastik folluk) şimdiden değiştirin yuvalığınızı. Plastik folluğu ile birlikte satılan yuvalıklardan alın, olası bir kuluçka da çok faydasını görürsünüz.

teşekkür ederim abiler . bu yuvalık bi işe yaramaz demi ? petshopcuyu imha etmeye gidecemde ? :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:44 -->-> Daha önceki mesaj 13:36 --

Folluklu Yuvalık (5 Adet) | NaturBird
[MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION] [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] linkteki yuvalıık nasıl abiler alıyımmı yoksa sizin önereceginiz baska bir yer varmı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:46 -->-> Daha önceki mesaj 13:44 --

[/COLOR [MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION] [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]

abiler linkteki yuvalık nasıl ? yoksa sizin önere bileceginiz bir site varmı ?

teşekkür ederim abiler . bu yuvalık bi işe yaramaz demi ? petshopcuyu imha etmeye gidecemde ? :)
MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION] [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]

abiler linkteki yuvalık nasıl ? yoksa sizin önere bileceginiz bir site varmı ?

Sitede [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION] arkadaşımız var. Elinde plastik folluklu yuvalıklar vardı satışta olan. İrtibat kurarak elinde kalıp kalmadığını öğrenebilirsin.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/dami...k-folluklu-sifir-muhabbet-yuvaligi-32859.html

[MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION] gökhan abiyle konustuk abi . yolumuza baska satıcı ve alıcılarla devam etme kararı aldık :) [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION]

Son düzenleme:
[MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION] gökhan abiyle konustuk abi . yolumuza baska satıcı ve alıcılarla devam etme kararı aldık :) [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION]
Murat yarin bana adresini yolla. Ben sana yuvaligi yolluyorum. Kardesime benden ufacik bir hediye. Sen sadece kargoyu odersin. O da 5-6 lira tutar herhalde.

Geri