petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalıkla ilgili sorum var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve murataydın tarafından 22 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaşlar . bugun plastik folluk alacaktım kuşlarıma
    temizlenmesi daha kolay oldugunu defalarca okudum . ve yavrulugu ölcmeye gitdigimde
    ecük şaşırdım cunku hep 20*20*18 gibi ölcüler var . benım yuvalık ise 18*12*14 gibi degişik bir ölcüsü var :S ve kuşun giriş cıkıs yaptıgı delikle yavrulugun tabanı arasında max. 3 cm mesafe var . sorum şu

kusum yumurtladıgında ( pek umudum yok ama ) o 3 cm mesafeden yavrular düşermi ?
    yavrulugun ebatları bana cook kucuk geldi sizce degiştirmelimiyim yeterlimidir ?

şimdiden yorumlar icin teşekkür ederim .

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    Plastik folluklu yuvalık kullanmaya karar verdiyseniz (bence de en uygunu plastik folluk) şimdiden değiştirin yuvalığınızı. Plastik folluğu ile birlikte satılan yuvalıklardan alın, olası bir kuluçka da çok faydasını görürsünüz.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  4. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim abiler . bu yuvalık bi işe yaramaz demi ? petshopcuyu imha etmeye gidecemde ? :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:44 -->-> Daha önceki mesaj 13:36 --

Folluklu Yuvalık (5 Adet) | NaturBird
    [MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION] [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] linkteki yuvalıık nasıl abiler alıyımmı yoksa sizin önereceginiz baska bir yer varmı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:46 -->-> Daha önceki mesaj 13:44 --

[/COLOR [MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION] [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]

Folluklu Yuvalık (5 Adet) | NaturBird

abiler linkteki yuvalık nasıl ? yoksa sizin önere bileceginiz bir site varmı ?

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  6. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler abi .

7. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    Sitede [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION] arkadaşımız var. Elinde plastik folluklu yuvalıklar vardı satışta olan. İrtibat kurarak elinde kalıp kalmadığını öğrenebilirsin.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/dami...k-folluklu-sifir-muhabbet-yuvaligi-32859.html

8. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
  9. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    [MENTION=15175]murataydın[/MENTION] 'ın yuvalık ihtiyacı olunca aklıma ilk sen geldin. İnşallah alışverişiniz olur.

10. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    [MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION] gökhan abiyle konustuk abi . yolumuza baska satıcı ve alıcılarla devam etme kararı aldık :) [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION]

#10 murataydın, 23 Nisan 2015
    Son düzenleme: 23 Nisan 2015
  11. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Murat yarin bana adresini yolla. Ben sana yuvaligi yolluyorum. Kardesime benden ufacik bir hediye. Sen sadece kargoyu odersin. O da 5-6 lira tutar herhalde.

Sayfayı Paylaş