Karadeniz Pet

Yuvalıktan atalayan yavrular hk

Arif BYGL

Yeni Üye
Herkese Merhaba
Benim aylardır çiftleştirmeye çalıştığım kuşlarımın şükür ki üç yavrusu yuvadan çıktılar. Ancak ilginç bir durum var onlar yuvalıktan atladığında yuvalık kontrolü yaptığımda anne 2 yumurta daha yapmış. Bu durumda yavruları ayrı kafese aldım yere yem döktüm ama içim rahat değil suyu falan suluktan içmeyi bilmiyor olabilirler mi acaba olabildiğince aşağı çektim ama tereddütlüyüm
Ne tavsiye edersiniz

Yoksa aynı kafeste bir iki gün daha mı kalsınlar
Teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Atlayan yavrular kaç günlük. Yem yediğinden emin iseniz suyu bir kapla tabana koyabilirsiniz.

Atlayan yavrular kaç günlük. Yem yediğinden emin iseniz suyu bir kapla tabana koyabilirsiniz.

Uğur Bey rahat en küçüğü 28 günlük. Yem yiyolar gördüm ama yine de çok küçükler malum :( emin olamadım yarın akşama kadar evde olamıcam o yüzden sizlere sordum

Uğur Bey rahat en küçüğü 28 günlük. Yem yiyolar gördüm ama yine de çok küçükler malum :( emin olamadım yarın akşama kadar evde olamıcam o yüzden sizlere sordum

Yem yiyorlarsa sorun yok. Tabana aspur ve dal darı biraz da karışık yem koyun. Suyu da bir kapla tabana koyabilirsiniz. Maşallah.Ömürleri uzun olsun İnşallah.