petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvaliktan çikmama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve rusenyyc tarafından 1 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. rusenyyc

rusenyyc New Member

Beğenileri:
    0
    4 gun once aldigim 2 tane yerli kuşumuz hangi kafese koyarsam koyayim yuvaliktan cikmiyor birbirlerini kaşıma veya yem kusma görmedim. Anlamadiğim nokta şu yer değisikligi yapsam bile hemen gördügu yuvaliga giriyorlar nedeni nedir?

2. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    Ortam yeni olduğu için korkudan oraya saklaniyorlaŕdir yuvasını sökün birbirine ilgi göstermeye başladığında takarsiniz hem ortama alismis olurlar

3. rusenyyc

rusenyyc New Member

Beğenileri:
    0
    Aldigim petshopdan nerden baksaniz 2 3 senedir alisveris yapiyorum ve bu kuşlari da 3 ay once gordum parasini verdim köşede dursunlar yumurta yapacak kivama gelsinler eve gotururum dedim kuşlar o zamandan şimdiye kadar surekli yuvada çikmiyor ne petshopta ne baska yerde 1 1.5 aydir yuvadan cikmiyor

4. kayraa kirac

kayraa kirac Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    35
    Bazen korkudan giriyorlar oyle benim erkek kusum da oyle korkunca hemen yuvaliga giriyor

Sayfayı Paylaş