Karadeniz Pet

2,5 aylik ailemizin yeni üyesi şakir

Umut2929

Meraklı Üye
Şakir kafesten cikmak icin cesitli oyunlar yapio takla atio cikartiyorum ama asla iceri girmiyo ;) bide ona oyun parki yaptim fikirleriniz nedir acaba ;)

Ekli dosyalar

• 20170419_174353.jpg
    20170419_174353.jpg
    2.4 MB · Görüntüleme: 41
  • 20170419_164527.jpg
    20170419_164527.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 38
oyun parkına bayıldım... mubişiniz de çok tatlı maşallah.. güle güle besleyin.. o daha ne şakraban'lıklar yapacak yaşadıkça göreceksiniz.. birde konuştu mu ondan ayrılamaz duruma gelirsiniz..

Suanda zaten mirildaniyo babacik yada babisko diyo sanki az once kendiliginden uzerine kondu ;)

mırıldanır tam konuşsun tadından yenmez duruma gelir.. kızım var 3'4 aylık çek yavrusu 2'aydır benimle konuşuyor artık bende onun mutluluğu içindeyim. çok sevimliler hayat onlarla daha güzel.. zaman geçtikçe daha çok bağlanacaksınız

Forumda bazilari erkek bazilari disi diyor anlamadim ;) sizce cinsi ne ?

Kusa ne dicegimi bilemedim ;) neyse adi sakir kalsin ;)

şakir isminin bende hikayesi var. sultan papağanım vardı erkek diye bize verildi adını şakir koyduk kızgınlık yumurtası yapsı dişi olduğu anlaşıldı adı şimdi fıstık.. mubişlerde cinsiyet belirleme sultan papağanlarına göre daha kolay.. çere rengine bakarak erkek dedim. sizde netten mubişlerin çere renklerine bakabilirsiniz..

Çok güzel olmuş ömrü üzün. Olsu inşallah

Bende erkek saniyorum cere rengi erkek yavru kuslarin ki gbi. Oyun parkina da alistigi zaman sebeklikten gecilmez zaten kafesin icinde takla atio ters donuyo ayaklarindan sallaniyo ;)

Geri