Karadeniz Pet

2 bucuk yasindaki erkek 3 aylik kusla ciftlesirlermi??

nurxs.a35

Yeni Üye
Ya 2 bucuk yasinda bir erkegim var ona bugun dişi aldim uyuştular birbirleriyle ama disi 2veya 3 aylik bunlar ciftlesirlermi?? Yoksa disinin buyumesi lazim mi?

Büyümesi lazım en az 1 yaşında olmaları lazım

Hi peki o zmn erkek 4 yaşında olcak yasli filan olmazmi?

En az 1 yasinda gibi bisi yok en az 8 aylik olabilir muhabbet kuslari dogal bakimda 6 7 yasinda oluyor normal olarak kusunuzu 8 aylik olunca kizistirici mama takviyesi normal yemlik kabina 1 cay kasigi nijer tohumuyla kizismalari ve uremeyi desrekliyorsunuz oyuncak vs cikariyorsunuz kagesteki tunek sayisini 1 e dusuruyorsunuz sonra es tutarlarsa saten bam bam diyorum

En az 1 yasinda gibi bisi yok en az 8 aylik olabilir muhabbet kuslari dogal bakimda 6 7 yasinda öluyor normal olarak kusunuzu 8 aylik olunca kizistirici mama takviyesi normal yemlik kabina 1 cay kasigi nijer tohumuyla kizismalari ve uremeyi desrekliyorsunuz oyuncak vs cikariyorsunuz kagesteki tunek sayisini 1 e dusuruyorsunuz sonra es tutarlarsa saten bam bam diyorum

En az 1 yasinda gibi bisi yok en az 8 aylik olabilir muhabbet kuslari dogal bakimda 6 7 yasinda öluyor normal olarak kusunuzu 8 aylik olunca kizistirici mama takviyesi normal yemlik kabina 1 cay kasigi nijer tohumuyla kizismalari ve uremeyi desrekliyorsunuz oyuncak vs cikariyorsunuz kagesteki tunek sayisini 1 e dusuruyorsunuz sonra es tutarlarsa saten bam bam diyorum
Tamam sagolun peki sey o zamana kadar erkek 4 yasinda olcak ya istemezse o zamanlarda
bide bunlarin ciftlesme zamani geldiginde dediklerinizi yapicam bide yuvayu koyayim mi o zamanlar da??

Tamam sagolun peki sey o zamana kadar erkek 4 yasinda olcak ya istemezse o zamanlarda
bide bunlarin ciftlesme zamani geldiginde dediklerinizi yapicam bide yuvayu koyayim mi o zamanlar da??
erkeğin yaşına yakın dişi de alabilirsiniz bu arada erkek kendisi mi seçti siz mi alıp getirdiniz?

Disi kusunuz 7 aylik olunca yuvaligi takiyorsunuz alisiyor erkek 4 yasinda olunca istemez diye birsey yok 8 9 yasinda ciftlesen kuslarda var

Erkek kendisi secti
o zaman söylenenleri uygulayın sıkıntı olmaz o zamana kadar erkeği de sağlıkla besleyin dişi olgunluğa ulaşınca nijer tohumu + mama takviyesi ile yavru alabilirsiniz

Bence erişkin bir dişi koyun yanına

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5 6 ay ayrı kafeslerde besleyin sonra eşe atın yan yana koymayın

Geri