Karadeniz Pet

2 Muhabbet Kuşum var Ayırsam kendini öldürür mü ?

omerfrksh

Yeni Üye
Eş 2 tane kuşum var, biri sarı(erkek) biri mavi(dişi) ayırsam herhangi bir sorun olur mu? açıkçası mavi olanı satmak istiyorum sadece erkek kalsın istiyorum ama kendini öldürür diyorlar o yüzden bir yandan da ileride vicdan azabı çekerim diye şüpheli kalıyorum satsam mı satmasam mı diye birde size danışmak istedim lütfen cevaplarmısınız..

Eş 2 tane kuşum var, biri sarı(erkek) biri mavi(dişi) ayırsam herhangi bir sorun olur mu? açıkçası mavi olanı satmak istiyorum sadece erkek kalsın istiyorum ama kendini öldürür diyorlar o yüzden bir yandan da ileride vicdan azabı çekerim diye şüpheli kalıyorum satsam mı satmasam mı diye birde size danışmak istedim lütfen cevaplarmısınız..
şey çifleşme ve yumurta varmı yaşları kaç ve bence ayırmayın hem stresten ölümcül hastalıklar olabiliyor

Öldürür diye birşey yok ama neden kuşu satıyorsunuzki ?

Evet,kendini öldürmez ama çok fena strese girer. Neden satıyorsunuz?

Madem satacaksınız bence ikisini birden satın. Çifti ayırmayın vebale girmeyin strese muhakkak gırecektir buda hastalıklar dogurabilir. Kendinize yeni erkek kuş edinin. Ben ayırmanızı tavsiye etmiyorum tercih sizin.

Geri