Karadeniz Pet

2.yumurta ama hala disi yatmiyor

Valla nerde yasiyosun bilmiyorum ama ben konyadayim birak cam kenarini evin ici bile yaniyo kavruluyo. Kuslarimda evin en serin yerinde olmasina ragmen hem kafese hem yerlere su koydum nem yapsin diye. Direk gunes isigi almiyosa hafif esinti varsa bisey olmaz heralde

..

Son düzenleme:
Bu arada bu yumurtlama seruveni gectikten sonra bende alicam cifthane dedigin gibi daha rahat ediceklerini dusunuyorum hem yavru olursa sonradan dinlendirme acisindan da iyi olucak

İstanbul da oturuyorum sıcak hava pencere açık mecbur ama fazla esinti yapmıyor sorun olmaz diye düşünüyorum kafes boyutu ve genişliği önemli bir de kuşlar egzersiz yapmaları gerekiyormuş özellikle kanatları

Bu kafes en buyuk boy diye geciyo aslinda. rahatca kanat cirpiyolar hareket ediyolar ama cifthane varken bu bana kucuk geldi :D

Bu kafes en buyuk boy diye geciyo aslinda. rahatca kanat cirpiyolar hareket ediyolar ama cifthane varken bu bana kucuk geldi :D
Kafes boyutu aynı mı bilmiyorum ama küçük benim ki şimdi tam birbirine alışmadığı için sağ sola geçiş yaptıklarında birbirine gaga atabiliyorlar bazen erkek olan dişi yem yerken rahat bırakmıyor :) bir de bazen tüle takılabiliyor ayakları veya kanatları kafes küçük olunca yetmiyor

Benim kafes buyuk boy diye geciyo ikisi gayet rahat hareket ediyo ama cifthane alip daha da genis genis takilsinlar istiyorum. Akilli yemlik yuvalik suluk taslik kumluk derken sonucta doluyo ici

Benim kafes buyuk boy diye geciyo ikisi gayet rahat hareket ediyo ama cifthane alip daha da genis genis takilsinlar istiyorum. Akilli yemlik yuvalik suluk taslik kumluk derken sonucta doluyo ici
Çifthane dolapları alabilirsiniz uygun fiyatlara :) Herşeyi bir

. Bana tasima acisindan da kolay olmali fazla seyahat ediyoruz yumurta yokken yanimda gezdiricem kuslarimi. Dolap diyince merak ettim ne oldugunu

Geniş yuva her zaman iyidir fakat bazı durumlarda sıkıntılı büyük olması açısından ve temizlik bakımından kolaylık sağlanmış olsa bile tül alınması şart ve yeterli olmasıda gerekir çünkü fazla tüy savurulacaktır :)