Karadeniz Pet

4 yumurta var bitanesi neden bu renk?

Arkadaşlar bu işlerde forum okuyarak bilgi sahibi olunmaz. Bilmeyenler yorum yapmasın lütfen.
Dün paylaşılan fotoğraflardaki yumurtalar doludur. Zamanı gelince çıkar.
19 günlük dolu yumurta öyle mi görünüyor levent hocam? Affola ben 19 günde o görünümü boş biliyorum. K. bakılmasın yanlış bilgi için.

Boş hocam. Yanılmıyorum değil mi? Son 3 ten en büyüğü 19 günlük en küçüğü 16 günlük civarında. Bir dahaki kuluçkaya inşallah.
İlk fotoğraflarda dolu bariz evet de son fotoğrafları ben algılayamadım. Dediğim gibi k bakmayın. Son fotoğrafa baktım sadece. Gününü düşününce garip geldi.

Dişi kuşun karnına dokunduğumda o şişlik de yumurta olduğu rahatlıkla anlaşılıyo ama halsiz falan değil yuvadan çıkıyo giriyo yumurtalara yatmaya devam ediyo

4 yumurtanin en son ki videosu bu ilki boş diğerleri hakkında görüşleriniz merak ediyorum böyle daha net anlaşılabilir

O videodan onları görebilmiş ise müneccim olsa gerek...

Son 3 dolu görünüyor 21-22. Güne kadar bekleyin çıkmaz ise alırsınız.

3 yumurtanında gelişimini tamamlayıp öyle ölmüş olması size mantıklı geldi mi ?

3 yumurtadan en kötü bitanesinden Yavru çıkar diye düşünürdüm tabi öyle bı durumda

Ama şöyle bişey var bundan önceki yavru aldığım kuşumda sonlara doğru ışıkta baktığımda yumurtanın içindeki görüntü 6 işaretine benziyodu ama bunlarda çok net bi şekilde düz giden bi çizgi var o kafamı karıştırdı 3 yavru da oluşmuş sonlara doğru ölmüş gibi

3 yumurtadan en kötü bitanesinden Yavru çıkar diye düşünürdüm tabi öyle bı durumda

Ama şöyle bişey var bundan önceki yavru aldığım kuşumda sonlara doğru ışıkta baktığımda yumurtanın içindeki görüntü 6 işaretine benziyodu ama bunlarda çok net bi şekilde düz giden bi çizgi var o kafamı karıştırdı 3 yavru da oluşmuş sonlara doğru ölmüş gibi

Dediğim gibi en net olarak 21. Günü doldurun herhangi bir hareketlenme olmaz ise atarsınız.

Yavru yumurtada öldüğünde yumurtaya ışık tutarsanız koyu siyaha yakın bir renk belirir. Videoda kırmızı olarak görüyorum.

Dediğim gibi en net olarak 21. Günü doldurun herhangi bir hareketlenme olmaz ise atarsınız.

Yavru yumurtada öldüğünde yumurtaya ışık tutarsanız koyu siyaha yakın bir renk belirir. Videoda kırmızı olarak görüyorum.

Mesela bu videodaki en sonuncu yani dördüncü yumurta ışık açısına göre rengi farklı görünüyor hemen ekran görüntüsü aldım

İkiside aynı yumurta birer saniye farkla ekran görüntüsü aldım

Bı resme göre içi siyah gibi
Diğer bı resme göre içinde damarları var

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-01-17-43-28-774_com.miui.videoplayer.jpg
    Screenshot_2020-05-01-17-43-28-774_com.miui.videoplayer.jpg
    513.9 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_2020-05-01-17-43-43-349_com.miui.videoplayer.jpg
    Screenshot_2020-05-01-17-43-43-349_com.miui.videoplayer.jpg
    538.6 KB · Görüntüleme: 17
Yumurtalardan en büyük ve en küçüğü kaçıncı günde ?

Şöyle söyleyim 4. yumurta olduğunda 13 nisandı
2 şer gün arayla yumurtladı sırasıyla geriye doğru 13 - 11 - 9 - 7 Nisan
İlk yumurtasinin boş olduğunu düşünüyorum ikinci yumurta gelmeden yatmamısti ayın 7-8 i gibiydi diye hatırlıyorum demin saydığım tarihle denk geliyor.

İçi damarlı olup ilk resimde paylaştığım yumurtalar sırasıyla 9 - 11 - 13 Nisan

9 Nisan olan 22 günlük
11 Nisan olan 20 günlük
13 Nisan olan 18 günlük

İlk yumurtasinin boş olduğunu düşünüyorum ikinci yumurta gelmeden yatmamısti ayın 7-8 i gibiydi diye hatırlıyorum demin saydığım tarihle denk geliyor.

9 Nisan olan 22 günlük
11 Nisan olan 20 günlük
13 Nisan olan 18 günlük

Son yumurtanın 21. Günü dolana kadar yani 3 gün daha bekleyin yavru çıkmaz ise alırsınız.

9 Nisan olan 22 günlük
11 Nisan olan 20 günlük
13 Nisan olan 18 günlük
Yumurtalar bozulmus gibime geldi benimde.

Geri