Karadeniz Pet

4 yumurta var bitanesi neden bu renk?

3 gün daha bekleyip göreceğiz artık

Bugün yumurtaları aldım maalesef kararmaya başladı ve içindekiler ölü.....

zFKRxJ.jpg

aqVbY3.jpg

Ya şunlara bakın içinde oluşmuş ölü üçüde yaaaa

Gagası ayakları gözleri hep oluşmuş yaaa offfffff

Bugün yumurtaları aldım maalesef kararmaya başladı ve içindekiler ölü.....
Geçmiş olsun hocam. İnşallah bir dahaki sefere sağlıklı yavrularınız olur. Sebebini de araştırmak lazım. Ders çıkarılması gereken durumlar vardır belki. Elinizde olan.

Geçmiş olsun hocam. İnşallah bir dahaki sefere sağlıklı yavrularınız olur. Sebebini de araştırmak lazım. Ders çıkarılması gereken durumlar vardır belki. Elinizde olan.

İki kuş da yavrudan besledigim alışkın kuşlar eş tuttuktan sonra sessiz bi odaya yükseğe kafeslerini aldım yem su kontrolü dışında sessiz sakin duruyodu 1 hafta sonra yumurtaları kontrol etmiştim resimleri falan burda da var konuyu açtığımda da bitanesinin rengi farkliydi onu sormuştum boş olduğu için rengi farklı olduğunu öğrendim. Aradan 1 hafta daha geçti yumurtalarin ikinci kontrolünü yaptım ve orda aslında şüphelendim onlarida buraya attım o sırada içindekiler aslında ölmüştü ona rağmen 1 hafta daha bekledim sonuç bu maalesef
İçinde oluşmaya başladıktan sonra aynı koşullar devam ettiği halde neden yavrular öldü anlamıyorum üçününde gözleri gagası ayakları oluşmuş sonra ne olduda bianda gelişimi durdu öldü anlam veremiyorum...
bugün oluşmuş ama ölmüş hâllerini görünce yemin ederim üzüldüm yaaa

Yazik olmuş geçmiş olsun bende üzüldüm. Bi dahaki sefere yumurtlayip yumurtalar yattiginda mama verirken icine havuc falan kızıştırıcı şeyler koymayin. Belki erkegin israrindan dolayi yumurtaya yatamadi son zamanlarda

Yazik olmuş geçmiş olsun bende üzüldüm. Bi dahaki sefere yumurtlayip yumurtalar yattiginda mama verirken icine havuc falan kızıştırıcı şeyler koymayin. Belki erkegin israrindan dolayi yumurtaya yatamadi son zamanlarda

Yumurtaya sürekli yatıyodu
Erkek de kapıdan besliyodu
Dedim bi problem yok diye ama olmayınca olmuyor bazen
En az 1 ay geçsin dinlensin sonra tekrar yavru almaya çalışacağım bakalım

Geri