Karadeniz Pet

4 YUMURTADAN TEK KALAN BOŞ MU, DOLU MU

c uma

Meraklı Üye
MERHABA ARKADAŞLAR. BEN YENİYİM ŞİMDİDEN HATAM OLURSA AFFEDİN. BENİM MUHABBET KUŞUM 4 TANE YUMURTLADI 3 ÜNÜ KIRDI 1 TANE KALDI ŞUAN. VE ÜSTÜNE 4 5 GÜNDÜR YATIYOR. BEN BAKTIM DOLU MU BOŞ MU DİYE BİRDE SİZ BAKSANIZ. BEN ACEMİYİM TAM ANLAMAMIŞ OLABİLİRİM BOŞ GİBİ GELİYORN BANA

Ekli dosyalar

• 20180329_213420.jpg
    20180329_213420.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 33
  • 20180329_213404.jpg
    20180329_213404.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 29
2-3 gün daha yatsın yine kontrol edin damarlanma yoksa alın altından. Bu arada amino asitler de içeren multi vitamin ve probiyotik takviyesi yapın kuşlara.

2-3 gün daha yatsın yine kontrol edin damarlanma yoksa alın altından. Bu arada amino asitler de içeren multi vitamin ve probiyotik takviyesi yapın kuşlara.
Hocam a dan Z ye kadar herşeyi var kuşların ilk ciftlesmeleriydi ama 1 2 gün daha beklerim dediginiz gibi

Hocam bir sorum daha olacak kuş en son 5 gün önce yapmıştı yumurtasını. Ama dışkısı hala çok büyük hemde aşırı derecede. Yumurta var mı diye bakıyorum kuyruk dik tüy kabartma falan yok ama hala CIFTLESIYORLAR

O zaman yumurtaya yatmamış olabilir. Bekleyin almayın. 5 güne yumurtlamaz ve damarlanma olmazsa alın.

Hocam yumurtlama 5 gün önce bitti 5 gündür yatıyor takip ediyorum kusu dışarı bi yem yemek icon çıkıyor bazende ciftelsiyorlar. Ama dışkısı hala büyük yumurta falan mı var diycem kuyruk düşük degil yani yumurta belirtileri vermiyor. Bi yandan sürekli kalamar kemiğini kemiriyor. Anlamadim ben bu kusu ya
Burnu hala kahverengi.
O zaman yumurtaya yatmamış olabilir. Bekleyin almayın. 5 güne yumurtlamaz ve damarlanma olmazsa alın.

Kuluçkaya yatan kuşun da dışkısı büyük olur. O önemli değil. Kuşa D vitamini takviyesi yap. Multivitaminlerin içeriğinde var.

Kuluçkaya yatan kuşun da dışkısı büyük olur. O önemli değil. Kuşa D vitamini takviyesi yap. Multivitaminlerin içeriğinde var.
hocam çok soru soruyorum biliyorum başınızı ağrıttıysam af ola benim kuşlar hala çiftleşiyor demiştimya son yumurta boş çıkarsa o yumurtayı altından alırsam tekrardan yumurtlar mı ?