Karadeniz Pet

Açık yeşil sulu kaka - halsizlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yokmuş ya eczanede muadili varmı dedim yok dedi:(

image
Yavruya hazırladığım havuç yumurta, yumurta kabuğu mamasından verilorum iştahla yiyo mamadan sonraki kakası bu arda ak darı verilorum elimden yiyo kakası böyle son durum

Eşim gece gelcek ona aldırıcam gece vericem inşallah o tozu
İlk dışkılara göre daha iyi sanki gene gözlemlersiniz durumu,ge-oral toparlar umarım.Keşke aynı şehirde olsaydık bende hem ge-oral hem de hiç kullanılmayan bir kutu elektrolit öylece duruyor verirdim size :)

İlk dışkılara göre daha iyi sanki gene gözlemlersiniz durumu,ge-oral toparlar umarım.Keşke aynı şehirde olsaydık bende hem ge-oral hem de hiç kullanılmayan bir kutu elektrolit öylece duruyor verirdim size :)
Paylaşmayı düşünen kalbin yeter Allah razı olsun teşekkür ederim ilgilerinize hepimizin kuşları sağlıklı olur inşallah evladım gibi gözünün içine bakıyorum iki gündür

Paylaşmayı düşünen kalbin yeter Allah razı olsun teşekkür ederim ilgilerinize hepimizin kuşları sağlıklı olur inşallah evladım gibi gözünün içine bakıyorum iki gündür
Amin inşallah,öyleler gerçekten çok kıymetliler.

Eşime söyledim bakacak merkezden bulur diye düşünüyorum gece gelir gelmez vericem

bilemedim ben de hocam belki iş görür dedim şimdilik.
Bende denemiştim hocam zamaninda bi kaç kez bi ise yaramiyor. Ya ge oral alip kullanilmali yada kanatlilar icin üretilen bir elektrolit alip kullanilmali

Kuşun ateşi var galiba kanatlarını açıo ve elime aldığımda baya sıcak sürekli su içiyo ayakları morardı sanki koyu mor bi renk oldu

image
Yumurta maması akdarı verilorum sadece kakası en son böyle. İnternete bakıp bakıp herkesin kuşunu bir anda ölü bulmalarını okumaktan paranoyak oldum resmen o çimlenmiş buğdayı verdim sağlam kuşum mahfoldu yavrum yanıyo alev alev

image
Yumurta maması akdarı verilorum sadece kakası en son böyle. İnternete bakıp bakıp herkesin kuşunu bir anda ölü bulmalarını okumaktan paranoyak oldum resmen o çimlenmiş buğdayı verdim sağlam kuşum mahfoldu yavrum yanıyo alev alev
Fısfısla kuşa su fışkırtın biraz. Fısfıs yoksa elinizle kanatlarına fln su atın az az.

Dışkılardan net birşey söylemek zor. Ama e-coli ve mantardan şüphelendim. Çok su içmesi e-coli ve mantarda görülür. Ama ateşi varsa e-coli ihtimali daha güçlü. Yani benim tavsiyem e-coli tedavisi yapılması lazım...

o_O Allahım o ney ki olmadı yarın götürecem veteerinere yapcak bişey yok ben evde çözerim sandım ama olcak gibi değilmiş.. gece ge oral veriçem. Hayvanın iştahı çok iyi az önce yavrunun yanına uçtu dal darıyla yulafa saldırdı resmen öyle bi yediki tutamadım sonrada çılgınlar gibi su içmeye devam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri