Karadeniz Pet

Albino cinsiyet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onurxxx

Yeni Üye
Kusumun cinsiyeti nedir..

Ekli dosyalar

• 20171215_212536.jpg
    20171215_212536.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 240
F8653CC7-4A9A-43BD-A066-8F229EA9B02C.jpeg
Bende de var çift ama İnan bilmiyorum hangisi erkek hangisi dişi damızlık diye aldım biraz gözlemledim erkek dişinin üstüne çıkmaya çalıştı öyle tahmin etmeye çalışıyorum açıkçası. Albino kuşların cinsiyet ayrımı çok zordur tecrübeli arkadaşlar yazarlar bende merak ediyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 17576 Bende de var çift ama İnan bilmiyorum hangisi erkek hangisi dişi damızlık diye aldım biraz gözlemledim erkek dişinin üstüne çıkmaya çalıştı öyle tahmin etmeye çalışıyorum açıkçası. Albino kuşların cinsiyet ayrımı çok zordur tecrübeli arkadaşlar yazarlar bende merak ediyorum.
Karşıdan ceresini daha net çekerseniz daha iyi söyleyebiliriz fakat bu şekilde de dişi olduğunu düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• 61A7D509-F022-41B7-B8B8-2037BB59100D.jpeg
    61A7D509-F022-41B7-B8B8-2037BB59100D.jpeg
    1.3 MB · Görüntüleme: 242
Pembe tonları erkek olduklarını gösterir. Ancak resimler net değil, resimlere göre yorum yapmıyorum.
Şuan evde olmadığım için çekemiyorum maalesef eğer öyleyse iri duran erkek çünkü dişinin ceresi yani benim dişi diye tahmin ettiğimin ceresi daha çok Mora yakın duruyor

Şuan evde olmadığım için çekemiyorum maalesef eğer öyleyse iri duran erkek çünkü dişinin ceresi yani benim dişi diye tahmin ettiğimin ceresi daha çok Mora yakın duruyor
Cere rengi mora, eflatuna, pembeye yakın olan erkektir ino kanında.

Bizim minik albinomuzun cinsiyeti nedir acaba daha 35 günlük yardımcı olursanız sevinirim

Sayın Yerli'ye katılıyorum aslında, bu kuş nasıl erkek ve konuşmaya başladı diyorsunuz?
Adını epey net söylemeye başladı bize çok düşkün ısırma gibi bi huyu yok oyun oynamayı seviyor çabuk öğreniyor epey hareketli biraz yanıltıyor bizi dişi ise de bir gerçekten çok canayakın bir kuş olacak belli çok teşekkürler görüşleriniz için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri