Karadeniz Pet

Anne kuş yavruların tüylerini yolmus kökleri kanamis

Bence artık anneyle kafes dışında buluşsunlar, zaten büyüdüler maşallah kendi başlarının çarelerine bakarlar yavaş yavaş

Cadılığı azalacaktır ama onu da katalım işin içine 😀
Tek durmaya başladığından beri bı konuşma çabaları var zaten, cicikus diyor hatta çok şaşırdım hiçte öğretmeye çalışmadık dişi 1 yaşından büyük artık öğrenmez diye muhtemelen erkekten öğrendi duya duya 😂

Tek durmaya başladığından beri bı konuşma çabaları var zaten, cicikus diyor hatta çok şaşırdım hiçte öğretmeye çalışmadık dişi 1 yaşından büyük artık öğrenmez diye muhtemelen erkekten öğrendi duya duya 😂
Benim 1 buçuk yaşındaki erkekte ıslık çalmayı öğrenmiş nerden öğrendiyse 😅 papağan gibi ıslık çalıp duruyor

Bir tane dal darıyi ortadan kestim yuvaya attım en küçükle büyük olan yemeye çalışıyolar bakalım 😂

@Levent ACAR hocam merhabalar, dediğiniz gibi ben anneyi ayırmıştım. Baba besledi yavruları hep halada besliyo en büyük 29 günlük diğerleri 27/26 günlük 3 Yavru var daha yuvadan atlamadi hiç biri erkek kuşta çok yorulmasin diye dişiyi tekrar birleştirmelimiyim yoksa zarar verir mi yavrulara? Nasıl bı yol izlemelimiyim şuan.