Arkadaşlar Acil Yardım ....

GTane-R

Yeni Üye
IMAG2648.jpg
IMAG2648.jpg
IMAG2648.jpg
IMAG2648.jpg
IMAG2648.jpg
IMAG2648.jpg
IMAG2648.jpg
 

cengiz

Bilgili Üye
Ne oldu ayağına. Neden böyle oldu iltihaplımı ayağı.
 

GTane-R

Yeni Üye
üni öğrencisiyim sıkılmasın diye arada kapısını açık bırakır okula giderim iki gün önce geldiğimde hafif şişlik vardı arka kısa parmağının tırnağında da kırmızılık normaldi davranışları ertesi gün böle oldu artık mikrop mu kaptı iltihap mı bilemedim yarın artık teramisin temin ederim ama hiç rahat durmuyo nasıl sürcem bilmiyorum çok ısırıyo onu geçtim çok hareketli ayakları daha çok incitir miyim acaba...
 

Selçuk YÜKSEL

Bilgili Üye
Herhangi bir darbe veya yaralanma olmadan mı bu hale geldi tırnağı perdeye falan takılmış olabilir mi ? kendiliğinden bu hale gelmesi ilginç.
 

GTane-R

Yeni Üye
yani ben yokken oldu işte bir şeyler deli gibi de uçar kafes kapısından şüpheleniyorum.. yani teramisin iyileştirir mi bepanthon plus sürdüm ama değişen bişi olmadı gibi .. kırık felanda yok anladığım kadarıyla bağırır kuş dokununca dediler bağırmıyor da inş sadece yaradır yaa..
 

Selçuk YÜKSEL

Bilgili Üye
Bepanten plus varsa teramisin'e gerek yok. Maksat Enfeksiyon kapmasını engellemek.. günde 2-3 defa tutup süreceksiniz. Isırıyorsa eldiven takın. yakalamaya çalışırken de dikkatli olun. düzelecektir. Merak etmeyin. Tırnağı yokken de sorunsuz yaşar.
 

GTane-R

Yeni Üye
kağıt peceteyle tuttum yine ısırdı ama yapcak bişi yok şimdi sürdüm tekrar kafesin tabanınada kağıt pecede su ve yem bıraktım iyileşir inş . sizede çok teşekkür ederim ilginiz için..
 

Selçuk YÜKSEL

Bilgili Üye
Rica ederim. Eldiven en mantıklı çözüm. ısıran kuşlar için. kağıt peçete kendini koruyamaz muhabbet ısırığından :)) 6 Saatte bir sürmeniz yeterli ayrıca sürerken ev arkadaşınız da yardım ederse daha kolay olur.
 
Üst