Karadeniz Pet

Arkadaşlar tatile gidicem 1 günlüğüne kuşum yanlız kalsa bişey olur mu?

Çapkın0glan

Yeni Üye
1 günlüğüne tatile gidicem arkadaşlar cmrts sabahtan pazar akşamına kadar acaba kuşa bi pencere açsam ve yemini falan koysam gitsem ölmez demi yada başka bişey

Zamanında bir doktor arkadaş poliklinikte unutmuş kuşu. Çıkmadan önce de dökülmesin diye yemliği suluğu çıkarmış. 9 günlük bayram tatili, dönüşte kuş sapasağlam duruyormuş. Riske girmeye gerek yok tabi. Yemi ve suyunda sıkıntı olmazsa, ortam bunaltıcı derecede sıcak olmazsa sorun olmaz.

Zamanında bir doktor arkadaş poliklinikte unutmuş kuşu. Çıkmadan önce de dökülmesin diye yemliği suluğu çıkarmış. 9 günlük bayram tatili, dönüşte kuş sapasağlam duruyormuş. Riske girmeye gerek yok tabi. Yemi ve suyunda sıkıntı olmazsa, ortam bunaltıcı derecede sıcak olmazsa sorun olmaz.
Yok ya bizim karşı komşu var onlar gündüzleri balkona koyuyorlar hayvan sapasağlam ben camı kelebek yapıp önündeki masaya koyucam inşallah bişey olmaz

Doğrudan güneş ışığına maruz kalmamasına özen gösterin, Allah korusun, ölümcül olabilir

Hiçbir şey olmaz yemini doldurun suyunu doldurun ve suyu akıtmayacak bir suluk olmasına özen gösterin zaten tamamı dolu yemi yemesi 5-6 gün sürüyor yine de 5-6 gün bırakmamak daha iyi ama 3-4 güne kadar hiçbir şey olmaz

Hiçbir şey olmaz yemini doldurun suyunu doldurun ve suyu akıtmayacak bir suluk olmasına özen gösterin zaten tamamı dolu yemi yemesi 5-6 gün sürüyor yine de 5-6 gün bırakmamak daha iyi ama 3-4 güne kadar hiçbir şey olmaz
Ben daha çok benden soğumasına korkuyorum

Yemini ve suyunu tazeleyin ve tamamen doldurun. Kafesi temizleyin bir güzel ayrıca tırnağı takılabilir kafesin tülünü çıkartırsınız. Güneş ışığına maruz kalmadan dışarıyı seyrederse canı sıkılmamış olur.

Yemini ve suyunu tazeleyin ve tamamen doldurun. Kafesi temizleyin bir güzel ayrıca tırnağı takılabilir kafesin tülünü çıkartırsınız. Güneş ışığına maruz kalmadan dışarıyı seyrederse canı sıkılmamış olur.
Tül kullanmıyorum ileride kullanmayı düşünüyorum

Yem ve suyunu gitmeden tazelediğinizde 1 günde bir sorun olacağını sanmıyorum.

1 günde bir sorun olmuyor ama insanın aklı tatilden çok kuşta oluyor maalesef :D

Son düzenleme:
Geri