Karadeniz Pet

Arkadaşlar zor durumdayım yardım ! annesi öldü yavru tek kaldı :(

MelancholyMan

Yeni Üye
arkadaşlar şimdi dün yavrulu bır kuş geldi dayıma muhabbet ... bir tane yavrusu vardı.. çiftin erkeği ölmuş dışı kalmış ve bakıyordu tek yavrusuna ve bu akşam dışı kuş ölmüş ve yavru kalmış tek başına benden başkasıda bakamaz yaşlı başlı insanlar yavru nasıl beslicezkler ben olsam orda bişyler yapardım yarın saat en gec 12 de orda olurum inşşah ölmez yaşar mı kı yarın 12 e kadar, dedem azına parmağıyla arada verıyomuş ekmek ıslatıp fln yermış ne kadar doğru yapıyor bilmiyorum yarın gidince oraya ne yapayım lütfen yardım arkadaşlar ... şimdiden teşekkurler yavruyu bağrı yaşatalım :(

Son düzenleme:
abicim nasıl beslim ki şimdi dedemlerde kuş bende bu akşam gitmem zor yarın en gec oglende 12 gibi gidiceğim onun için ölmez dimi 12 e kadar ...
tek derdim oo .
kardeşim bilemeyız ki suan kusun kursagı nekadar dolu
kus kac gunluk yani bunlar olmadan nasıl net bısey konusabılırım
benim elle besledıgımde saat gece 10 gibi mama basıydum sabah 8 gibi baktıgımda kursakları bombos oluyodu.yani hıc beklemedım acaba ac nekadar dayanırlar dıye gunde 3 ogun besledım.
zannedıyrm kı suan kursak az dolu olsabıle saat 12 ye kadar dayanır.tabi bu yavrunun nekadar buyuk olduguna gorede degısır
bebelac bahce sebzeleri olan urunle besleyebılırsın

kardeşim bilemeyız ki suan kusun kursagı nekadar dolu
kus kac gunluk yani bunlar olmadan nasıl net bısey konusabılırım
benim elle besledıgımde saat gece 10 gibi mama basıydum sabah 8 gibi baktıgımda kursakları bombos oluyodu.yani hıc beklemedım acaba ac nekadar dayanırlar dıye gunde 3 ogun besledım.
zannedıyrm kı suan kursak az dolu olsabıle saat 12 ye kadar dayanır.tabi bu yavrunun nekadar buyuk olduguna gorede degısır
bebelac bahce sebzeleri olan urunle besleyebılırsın
bir haftalıkta fazla yanı gözleri açılmış ..

dayına soyle bu saatte bebelac bulması zor ama evınde bebe bıskvısı varsa onu ezıp sulandırsın.sırıngaya cekılecek kıvamda olsun cıvık olmamak kaydıyla hafıf sulu gagasına deydırıp yedırmeye calıssın az az.sakın azının ıcıne sokarak basmasın mamayı bogulur yavru

Son düzenleme:
dayına soyle bu saatte bebelac bulması zor ama evınde bebe bıskvısı varsa onu ezıp sulandırsın.sırıngaya cekılecek kıvamda olsun cıvık olmamak kaydıyla hafıf sulu gagasına deydırıp yedırmeye calıssın az az.sakın azının ıcıne sokarak basmasın mamayı bogulur yavru
dayım evde olsa bu sıkıntı olmaz dayım yok il dışşına çıktı gece kuşu getirmiş eve ve gecede ölüyor dışı muhtamelen ceyrandan ...

nekadar yedirdi okadar kar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:06 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

hmm pardon deden denesın kardeşim inşallah kurtarırsınız hbr verırsın yıne tamam

nekadar yedirdi okadar kar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:06 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

hmm pardon deden denesın kardeşim inşallah kurtarırsınız hbr verırsın yıne tamam

https://www.youtube.com/watch?v=HmASDgvTPoE şurdakı yavrudan iki gün küçüktür haber veririm abi sıkıntı yok yarın sabah şırıngayla videodakı gibi değilde gagasının diline yanı hafıf damla damla sıksam da yapsam olurmu nasıl yapacam bilemedim mama olarak yumurta sarısı ırmık ve prinç ununu karıştırıp yapacam sulu şekilde inşşallh ölmezde yarın sabaha kadar ..

arkadaşlar şimdi dün yavrulu bır kuş geldi dayıma muhabbet ... bir tane yavrusu vardı.. çiftin erkeği ölmuş dışı kalmış ve bakıyordu tek yavrusuna ve bu akşam dışı kuş ölmüş ve yavru kalmış tek başına benden başkasıda bakamaz yaşlı başlı insanlar yavru nasıl beslicezkler ben olsam orda bişyler yapardım yarın saat en gec 12 de orda olurum inşşah ölmez yaşar mı kı yarın 12 e kadar, dedem azına parmağıyla arada verıyomuş ekmek ıslatıp fln yermış ne kadar doğru yapıyor bilmiyorum yarın gidince oraya ne yapayım lütfen yardım arkadaşlar ... şimdiden teşekkurler yavruyu bağrı yaşatalım :(

Şırıngayla mama vericeksin ayrıntılarını nette bulursun.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri