Karadeniz Pet

Avakado yedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aklıma süt vermek geliyor bizler de etkisini azaltıyor zehirlenmenin de süt ürünleri kuşlara iyi değil maalesef

Veterinere götürmem neredeyse imkansız

Ya arkadaşım imkanı ola bilir olmaya bilir üzerine gitmeyin bu kadar tamam orda bi can ola bilir ama hırzılık yapacakta değil kimse

Saba çıkarsa sorun olmazmı nolur cevap yazın

Kesin ölürmü yoksa şansı varmı hiç 😭😭😭😭

Sabaha çıkmaz, kesin ölür gibi peşin hükümleri verip insanları üzmeyin.
Kuşa su içirin. Gerekirse zorla kaşıkla şırınga ile içirin. Akabinde ılık bir duş aldırın.
Evde yapılabilecek başka bir şey bilmiyorum.

Sabaha çıkarsa bile geç olabilir çünkü zamani var etkinin

Veterinere gidilmesi gerektiğini defaatle söylediniz. Sürekli ölür, ölecek, geç olur demek insanlara psikolojik baskı uygulamaktır, yapmayın.
Ya hayır konuş ya da sus, diye güzel bir hadis var.

Sabaha çıkmaz, kesin ölür gibi peşin hükümleri verip insanları üzmeyin.
Kuşa su içirin. Gerekirse zorla kaşıkla şırınga ile içirin. Akabinde ılık bir duş aldırın.
Evde yapılabilecek başka bir şey bilmiyorum.
Su faydalı olurmu

Arkadaşlar daha demin kuşum avakada yedi evde vardı bitane yumuşamıştı kesim dedim acaba nE oldu sonra kuşum tabi durumu neyse dedim elimle uzatım bi parça 3-4 ısırık aldı daha vermedim versem yerdi ama sonra su içirdim . Ani ölüm solunum yetersizliği yapar diyor nE olur kuşuma tedavisini evde yapabilirmiyim?
Canım dikkat et lütfen bişey verirken en azından önce bakın biraz araştırın ailemizden gibi oluyorlar bizde onlara her yediğimizden veriyoruz bizimle yiyip içiyorlar ama doğru değil. Umarım bişey olmaz istersen bir bak zehirlenme için neler yapılabilir netten. Bu arada imkanın var yok bilemem ama maltepe de bir veteriner var acil durumlarda ambulansla geliyorlar 7/24 bilgin olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri