Karadeniz Pet

b vitamini

Ecrin Karadağ

Onursal Üye
Merhabalar, herkese iyi günler öncelikle. Önceden trendyolda bölünmüş olarak 50 ml Röhnfried Bt-amin Forte görmüştüm 35 tl'ye.
Bugünde öylesine sitede gezinirken idealyem diye bir sitede trendyolda 50 ml'si 35 tl olan Röhnfried Bt-amin Forte B vitamininin 100 ml'ini 35 tlye buldum ve doğal olarak şaşırdım sizce kalitesizmidir bu siteden almak güvenlimi?

Merhabalar, herkese iyi günler öncelikle. Önceden trendyolda bölünmüş olarak 50 ml Röhnfried Bt-amin Forte görmüştüm 35 tl'ye.
Bugünde öylesine sitede gezinirken idealyem diye bir sitede trendyolda 50 ml'si 35 tl olan Röhnfried Bt-amin Forte B vitamininin 100 ml'ini 35 tlye buldum ve doğal olarak şaşırdım sizce kalitesizmidir bu siteden almak güvenlimi?

Stokta yok yazıyor...

Ürün alırken STK tarihini mutlaka sorun stk'sı yaklaşan ürünleri uygun fiyata verebiliyorlar fakat kullanım fırsatı olmuyor.

Stokta yok diye ucuz fiyat vermişlerdir büyük ihtimalle. Ürün hakkında hiç yorum da yok. Güvenilir gelmedi bana.

Abilerim herkese selamınaleyküm muhabbetiniz bol olsun
Benim tek kuşum var şu an ense diplerinde ip gibi beyazlık var tüyde sanırım fotoda atarım
Vitamin olarak qitti qidiyor sayfasında tek kuşum için
Rönhfried Gerwit w 20 ml aldım
Rönhfried entrocal 30 qram aldım
Tollyamin forte 20 ml aldım
Tek kuşa yeter diye düşündüm
Abilerim ben bu 3 vitamini haftalık nasıl kullanacagım desteklerinizi esirgemeyin

Benim tek kuşum var şu an ense diplerinde ip gibi beyazlık var tüyde sanırım fotoda atarım
Abilerim ben bu 3 vitamini haftalık nasıl kullanacagım desteklerinizi esirgemeyin
Kardeşim @Melih.S59 hoca burda yazdı baka bilirsin

Kardeşim @Melih.S59 hoca burda yazdı baka bilirsin
Abi gördümde benim 3 tane vitamin var haftalık nasıl kullanacagım kuşun resminide attım tüydemi şu an

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210310_010340_com.huawei.himovie.overseas.jpg
    Screenshot_20210310_010340_com.huawei.himovie.overseas.jpg
    771.5 KB · Görüntüleme: 20
Gerwit iyi ozaman abi qerwittete b vitamini varmıdır
Kardeşim gerwit te bütün vitaminler var hafta da 1 ver onu A, D, E, K vitamini vücutta depolanır bunların depolanması kuşu hasta eder Bt ise depolanmaz kuşa o da hafta da 1 verilir ama kul tüy dönemine girince 2-3 defa verilir