b vitamini

Ecrin Karadağ

Süper Üye
Merhabalar, herkese iyi günler öncelikle. Önceden trendyolda bölünmüş olarak 50 ml Röhnfried Bt-amin Forte görmüştüm 35 tl'ye.
Bugünde öylesine sitede gezinirken idealyem diye bir sitede trendyolda 50 ml'si 35 tl olan Röhnfried Bt-amin Forte B vitamininin 100 ml'ini 35 tlye buldum ve doğal olarak şaşırdım sizce kalitesizmidir bu siteden almak güvenlimi?

ADRIAN

Moderatör
Yönetici
Merhabalar, herkese iyi günler öncelikle. Önceden trendyolda bölünmüş olarak 50 ml Röhnfried Bt-amin Forte görmüştüm 35 tl'ye.
Bugünde öylesine sitede gezinirken idealyem diye bir sitede trendyolda 50 ml'si 35 tl olan Röhnfried Bt-amin Forte B vitamininin 100 ml'ini 35 tlye buldum ve doğal olarak şaşırdım sizce kalitesizmidir bu siteden almak güvenlimi?

Stokta yok yazıyor...

Ürün alırken STK tarihini mutlaka sorun stk'sı yaklaşan ürünleri uygun fiyata verebiliyorlar fakat kullanım fırsatı olmuyor.

thewildpanthalp

Bilgili Üye

Stokta yok diye ucuz fiyat vermişlerdir büyük ihtimalle. Ürün hakkında hiç yorum da yok. Güvenilir gelmedi bana.