Karadeniz Pet

Bacağında sıkınti var evde tedavi

Sjdnnsjsm

Yeni Üye
1 aylik yavrunun dun bacaginda sakatlik oldugunu farkettim ondan oncesinde belli olmuyordu sanirim dun ayagini incitti kirik var mi bilmiyorum ama internetten edindigim bilgiye gore ayagini oynatinca bagirmiyor suanlik morlukta yok sanirim kirilmamis ayagini muscoflex duo merhem ve pamukla sardim ilac kas gevşetici olarak geciyor internettede kas gevsetici suruyorlarmis tedavisini bu sekidle yaptim dun hic yuruyemiyordu kafes tabaninda duruyordu bugun tunege gecmeye basladi tellere tirmaniyor ama hala sakatlik var az once sardim ayagini dune gore daha iyi veteriner disinda evde baska tedavi ne yapabilirim

Ekli dosyalar

• 67459327-4E98-4626-9202-EC7ECB0AFD88.jpeg
    67459327-4E98-4626-9202-EC7ECB0AFD88.jpeg
    147.1 KB · Görüntüleme: 19
Ayağını çok sıkı sarmamaya dikkat edin kan akışını kesebilir. Kuş da fotoğrafta inanılmaz halsiz duruyor multivitamin takviyesinde bulunsanız iyi olur. Imkanınız varsa da daha küçük bir kafese alın iyileşene kadar fazla hareket etmesin, ağrısı daha uzun sürerse bebek asprinini suya karıştırabilirsiniz ama en son çare olsun. Dışkılara da temas etmesini engelleyin. Şimdiden geçmiş olsun tamamen iyileşmesi burkulmanın durumuna göre 4 5 haftaya kadar sürebilir.

Geri