Karadeniz Pet

bazı cisimlere gagasıyla vuruyor

berat123berat

Yeni Üye
Benim çekoslavak cinsi bir muhabbet kuşum var sanırım erkek bazı cisimlere gagasıyla vuruyor gibi(tüneği, salıncağı, gaga taşı, kafes teli) bir de sürekli kendini temizliyor gibi ve sürekli tüy döküyor balığa benziyo yaklaşık 1-1.5 haftadır yapiyo ağzının kenarında hafif br beyazlık var ama doğal olduğunu düşünüyorum. Bir de elime aldığımda gagasıyla elime vuruyor ağzına yem getiriyor ama kusmuyor geri yutuyor yardım edin lütfen!!!

Yardımlık bişe yok kuşunuz muhtemelen erkek ve çiftleşme dönemi gelmiş kur yapıyor etrafındaki cisimlere ve elinize sorun yok yani

Yardımlık bişe yok kuşunuz muhtemelen erkek ve çiftleşme dönemi gelmiş kur yapıyor etrafındaki cisimlere ve elinize sorun yok yani
Teşekkür ederim bide sürekli çırpınıyo yani mesela soğuktan üşürsün içeri girip ısınırsında bi titreme gelir ya onun gibi bişi yapio ve tuyleri dokuluyor

Tüye girmiş olabilir resim olmadan birşey söylenemez.

Not:Konu başlıklarının tamamen büyük harf olması forum kurallarına aykırıdır. Lütfen konu başlıklarının yardım edin,acil vs. gibi değil sorunu açıklayacak şekilde kısa olarak yazmamaya dikkat edelim.

Geri