Karadeniz Pet

Biraz abarttım sanırım :D ( benim güzellikler )

Yağız YAĞCI

Meraklı Üye
FRONTOZA VE YUNUSLARIM

BUNLARDA UFAKLIKLAR

6 DİSCUSTAN GERİYE KALANLAR

2 ADET GÜZELLİK PEK ÇEKEMEDİM AAMA İDARE EDİN ARTIK :D

SARI KANARYALARIM BENİMMM

BUNLARDA MUBİŞLER :D 1,2 DERKEN OLDUMU 7 ÇİFT

Yağız bey, sesiniz soluğunuz çıkmıyordu gören cennetlikti.

Demek saman altından su yürüttüğün için miş hacı bu odayı hazırlıyormuşsun.

Hepsine maşallah. Allah utandırmasın.

a'dan z'ye süper maşallah diyelim nazar değmesin

Abartılı değil her evde olduğu kadar :-D

Yağız bey, sesiniz soluğunuz çıkmıyordu gören cennetlikti.

Demek saman altından su yürüttüğün için miş hacı bu odayı hazırlıyormuşsun.

Hepsine maşallah. Allah utandırmasın.

aynen öle ezel kardeş :D hayal ettim oldu :D:D

Yağız valla ne yalan söyleyim bence biraz abartmışsın :) o ne abicim yaa cennet cennet..Çok çok güzel ve hoş görüntüler..

Allah nazarlardan saklasın..

Maşallah beni buranın içine atsalar ömür boyu kalabilirim. :D

Baştaki kafalı frontoza ve yunusları gördüğümde heeyyt be diyip koltuğumda doğruldum :) Maşallah Barekallah

Yağız valla ne yalan söyleyim bence biraz abartmışsın :) o ne abicim yaa cennet cennet..Çok çok güzel ve hoş görüntüler..

Allah nazarlardan saklasın..

abi wala biraz öle oldu ama mutluyum böle :D kanaryalar ve balıklarda sıkıntı yok ama muhabbetler tüy ve yer değişikliği derken biraz daha sabretmem gerekicekk daha devamı gelicek inşallahh :D seninde sayende bu arada tatilden döndüğümde muhtemelen senin yer bitmiş olur gelip görcem abi merakla bekliyorum

Baştaki kafalı frontoza ve yunusları gördüğümde heeyyt be diyip koltuğumda doğruldum :) Maşallah Barekallah

saol ali kardeşim kendi çapımızda bişeler yapmaya çalışıyorum sizde beğendiyseniz ne mutlu bana

saol ali kardeşim kendi çapımızda bişeler yapmaya çalışıyorum sizde beğendiyseniz ne mutlu bana

Biraz bilgi alabilir miyim senden Yağız abi?
Kolonin kaç erkek kaç dişi,kaçar yaşında bunlar,bakımları nedir,tanklarının ölçüleri nedir :) Baya soru sordum ama merak ettim vallahi :)

abi wala biraz öle oldu ama mutluyum böle :D kanaryalar ve balıklarda sıkıntı yok ama muhabbetler tüy ve yer değişikliği derken biraz daha sabretmem gerekicekk daha devamı gelicek inşallahh :D seninde sayende bu arada tatilden döndüğümde muhtemelen senin yer bitmiş olur gelip görcem abi merakla bekliyorum

Tabiki gel Yağız cım bekliyorum..Senin fikirlerin ve görüşlerinde benim için önemli..

Biraz bilgi alabilir miyim senden Yağız abi?
Kolonin kaç erkek kaç dişi,kaçar yaşında bunlar,bakımları nedir,tanklarının ölçüleri nedir :) Baya soru sordum ama merak ettim vallahi :)

kardeşim 4 fln olması lazım yanlış hatırlamıyosam yaşları önceden erkek sayısı fazlaydı çok çatışma oluyodu değişikliğe gitmek zorunda kaldık mecburen şuan 6 dişi 2 erkek var yetiyo fazlasıyla yunuslarda frontozalar toplam 20 tane falan resimde onlarıda böldüm şuan 4 erkek 10 dişi var 2 erkek 4 dişide başka bir akvaryumda resimdeki akvaryum 2 metre boyu ama diğer ölçülerini hatırlamıyorum ölçer söylerim bir ara özel yaptırmıştık bunu zaten

Maşallah yunus ve frontoza kolonisi çok güzel görünüyor