Karadeniz Pet

Bit spreyinin içinden böcek çıktı

Deterjandan kastım bu arada çamaşır suyu değil ben bulaşık deterjanı kullanıyorum yıkarken bol suyla duruluyorum

Fairy kullana bilir siniz ben fairy kullanıyorum ama ağır bir temizlik yapılacaksa çamaşır suyu da kullanılır iyice durulamak şartı ile kokusu bizi bile etkiliyor

En güzel temizlik sirkedir her daim kimyasal olmayan😎

Hahahha Allah ım ya komedi 😂ya dayayın kafesi kaynar suyun altına üstünede bir kova sirkeli su dökü sonrada kurulayın miss işte misss 👻👻👻
Önce den çamaşır suyu kullanıyordum içim çoook rahattı öyle iyice durulardım ama Fairy e geçtim memnunum 😂😂

Ben duşa kabinin içinde güZelce köpürtüyorum bulaşık deterjanıyla sonra sirkeyle bi dahx üstünden geçiyorum güneşte kurutma imkanın varsa iyi olur balkonda

Spreyin içinden bit /böcek nasıl çıktı anlayamadım korkunç

Oraları güzelce dezenfekte edin bitler tünek uçlarını kafesin köşelerini mesken tutarlar
Bende apex bit spreyi var kuşumun üstüne hiç sıkmadım ama kafes temizliği yaptıktan sonra kafese tüneklere sıkıyorum sonra bir süre bekliyorum o halde sıkmayayım mı bundan sonra?

Bende apex bit spreyi var kuşumun üstüne hiç sıkmadım ama kafes temizliği yaptıktan sonra kafese tüneklere sıkıyorum sonra bir süre bekliyorum o halde sıkmayayım mı bundan sonra?
Kuşa sıkılması iyi değil ama kafese sıkılınca da illa ki kuşu etkileye bilir solunum yollarını

Geri