Karadeniz Pet

Bu kuşun bacağı kırıkmı yoksa çarpık bacakmı?

kayıbeyi1453

Paylaşımcı Üye

@Limonikf arkadaşımız kuşun videolarını atmış özelden. Bende buraya atmak istedim videoları sizde bir bakın diye. Bu kuşun ayağının kırık olduğunu düşünmüştük ama ilk videoda bacak baya hareketli güç var gibi acaba kırık yokta sadece çarpık bacakmı? İstanbulveti önermiştik arkadaşa ama randevu alamamış kuşta böyle kaldı haliyle. Eğer istanbulda başka bildiğiniz veteriner varsa önerebilirmisiniz. Birde kuşun ayağı sadece çarpık bacaksa geç kalınmadan kelepçe taksın diyorum ben, sizce kırıkmı yoksa çarpık bacakmı?

@Levent ACAR @Ahmet ASLAN @ADRIAN

Herhangi bir düşme VS oldumu çünkü yuva içinde kırık olması bana oldukça abes geldi ama çarpık bacaklılıktada kavrama olur yani parmaklarda his olur bir tezatlık var

Herhangi bir düşme VS oldumu çünkü yuva içinde kırık olması bana oldukça abes geldi ama çarpık bacaklılıktada kavrama olur yani parmaklarda his olur bir tezatlık var
Hayır olmadı ne olduysa yuvalıkta olmuş veterinere götürdüğüm röntgen çekmemiştir kırık düzelmez demişti Floryadakine de randevu alamadığım için böyle kaldı artık düzelmez sanırım geç kalındıysa neredeyse 1 hafta oldu çünkü

O zaman bence kırdıktan ziyade kalça çıkıklığı oldu yani bastılar anne baba ayağa o da çekince öyle oldu evet denildiği gibi röntgen en doğru sonucu verecek sanırım geçmiş olsun

Geri